Валентин Наливайченко: Розстрілом на Майдані керував Владислав Сурков

20 февраля 2015
3573 просмотра Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article7453.jpg

Голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі каналу 1+1 заявив, що рік тому під час розстрілів на Майдані групами снайперів-іноземців керував не хто-небудь, а особисто помічник Президента Російської Федерації Владислав Сурков. За словами голови СБУ, в рамках кримінального провадження зібрано відповідні покази з документальним підтвердженням. Слідство виявило, що російські снайпери, якими керував Сурков, цілилися і в активістів Майдану, і в співробітників МВС...


Український політик Анатолій Гриценко задає цілком логічне питання навіщо Наливайченко її зробив? У своєму блозі він розмірковує над передумовами цьої публічної заяви:

«Якщо по суті, то ця заява голови СБУ зараз уже мало кого здивує. За рік, що минув, ми переконалися, що Путін – це ворог, агресор, окупант, за наказами якого вбито тисячі наших громадян. Сурков? Його помічник, багаторічний „куратор“ путінської політики в Україні. Тож нічого несподіваного, якщо по суті. Але...

Виникає питання: навіщо Валентин Наливайченко зробив цю заяву?

1. Якщо факти злочинів Суркова були відомі й доведені слідством не вчора-сьогодні, а раніше, тодіЧОМУ СУРКОВА ДОТЕПЕР НЕ ЗААРЕШТУВАЛИ? Це ж не державна таємниця, що путінський емісар Сурков у Києві буває нерідко, інколи приїздить на тиждень-півтора, відвідує Банкову, спілкується з багатьма, в тч з Президентом. Тож якщо він організатор убивств на Майдані – чому не затримали дотепер?

2. Якщо факти злочинів Суркова стали відомі й доведені буквально зараз, напередодні роковини розстрілів, тоді навіщо голова СБУ на весь світ про це розголосив? Щоб Сурков надалі спілкувався з Медведчуком, чи Порошенком на зустрічах у Мінську або по телефону –ЩОБ БІЛЬШЕ НЕ ЇХАВ ДО УКРАЇНИ, УНИКАЮЧИ АРЕШТУ?

3. Можливо, спроби затримання Суркова нашими правоохоронцями були, але вони були невдалими? Хіба Суркову, як рік тому Януковичу & Co, теж вдалося втекти від арешту – на вертольоті, або машиною десь там через Чонгар, чи Ізварине? Не вірю в це, але маємо знати напевно.

Похожие статьи:

СкандалХакеры опубликовали намерения Путина разделить Украину

Новости УкраиныПроти мене порушено кримінальну справу за заклики до повалення ладу - Луценко

ОбществоУдар по верхах. Війна очима учасника АТО

Новости ПолитикиСБУ открыла дело о попытке захвата власти в Украине

Политические статьиНовые подробности от СБУ - как Сурков и ФСБ разгоняли Майдан

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети