Журналісти знайшли докази участі російскої армії в українській війні

13 января 2015
111333 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6707.jpg

Журналісти видання ConflictReporter знайшли на оновлених картах Google Maps головну російську базу, яка використовувалась для перекидання військової техніки та сил для війни в Україні.

Фото: ConflictReporter

Журналісти називають це місце чудовою стратегічною позицією – воно знаходиться в 23 км на схід від Таганрога і 30 км в сторону північного заходу від Ростова-на-Дону. Воно розміщене поблизу ключових військових об’єктів, аеропортів та продовольчих потужностей. Експерти відзначають вигідну локацію як для оперативного наступу на ключові точки (Донецьк, Луганськ, Маріуполь), так і для адекватного відступу в разі контратаки.

За словами автора статті, розміри бази величезні: 6 км у довжину та близько 10 км в ширину.

Однак на мапі також видно порожні місця, які вказують на активність військових сил ще раніше, можливо у червні. Відповідаючи на питання, чому зараз там нічого немає – автор статті припускає, що техніка і жива сила були перекинуті в Україні, таким чином звільнивши місце. Після цього видання приходить до висновку, що російська армія брала активну участь у війні в Україні протягом всього періоду конфлікту.

Путін міг готуватися до різкої ескалації насильства, не спираючись на результати АТО і перемоги українських силовиків, передає Watcher.

Похожие статьи:

СкандалКуплю танк за 1 млн у РФ + вид на жительство

ОбществоХронология событий 25 лет назад, когда Литва вышла из СССР

ПроисшествияСилы АТО уничтожили 3 танка, защищая свои позиции

СкандалДепутат попросил коридор для танков до Москвы

Новости ПреступностиВ результате боя в Донецке подбиты два русских танка

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети