"Буду боротися за призове місце" - говорить Український фристайлист.

7 февраля 2014
3157 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3647.jpg

"К Олимпийским Играм я подготовил два варианта сложных прыжков: один прыжок – это два винта в первом, а второй прыжок - первый винт, второй два винта и третий винт.

Эти прыжки дают мне возможность уверенно попасть в четверку, потому что у нас соревнования проходят в таком формате: сделать два квалификационных прыжка, попасть в восьмерку, потом в четверку и там уже бороться за медали. У меня эти два прыжка готовы и я в них уверен.

До Олімпійських Ігор у нас було 5 етапів Кубка світу. Щоправда, в одному з них я не брав участі. У Китаї з цими стрибками я був п'ятим, в Канаді теж, на інших двох у мене вийшло вдало зробити тільки перший стрибок, другий не виходило, тому я там був у серединці 14-й і 15-й.

Зараз я в цілком бойовому настрої, відчуваю себе добре. Цей сезон пройшов у мене нормально, без всяких натяків на травми, а минулого року в Сочі я просто помилився і саме в цей день не зміг виступати, а так, в принципі, ніякої серйозної травми я не отримав. Я розраховую однозначно потрапити до фіналу, пройти всі фінальні круги: вісімку, четвірку. А в четвірці вже буду боротися за призове місце.

Буду ризикувати, зроблю стрибок, який у мене ще не сильно "настрибаний", тільки спробував його недавно. Та й взагалі, буду дивитися по ситуації, хто потрапить до четвірки, може і не треба буде ризикувати, може стрибну легший стрибок. Будемо стрибати - будемо дивитися", - заявив Абраменко.

Відзначимо, що змагання у фристайлістів відбудуться 17 лютого.

Похожие статьи:

Новости СпортаУкраина в Сочи-2014 рассчитывает на медали в двух видах спорта

Новости СпортаУкраинец Александр Абраменко завоевал первое олимпийское золото

Политические статьиПутінський Сочі і гітлерівський Берлін: роман диктаторів з Олімпійськими іграми

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk