Біатлон: Українки втратили бронзову медаль в естафеті в Рупольдингу

8 января 2014
3811 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2746.jpg

Жіноча збірна України з біатлону стала четвертою в естафетній гонці на Кубку світу в німецькому Рупольдінгу. Виступаючи без капітана Олени Підгрушної, яку замінила Наталія Бурдига, наша команда впродовж усієї гонки йшла у лідерах, але щоб у черговий раз порадувати наших уболівальників подіумом не вистачило зовсім трохи.

Першою у складі збірної України на дистанцію вирушить Юлія Джима, яка трохи загубилася на старті, але завдяки блискучій стрільбі передала естафету першою, в один час із Францією.

Віта Семеренко втримала нашу команду в лідерах, фінішувавши другою з відставанням менше секунди від Німеччини, у свою силу відпрацювала і Наталія Бурдига, щоправда три додаткові патрони на двох рубежах у сумі із більш вдалою стрільбою конкуренток - і маємо 37,3 секунди відставання від лідерів.

На останній етап лідерами пішли Німеччина та Росія, позаду них приблизно разом ішли Норвегія та Україна. Лідери без помилок стріляли і лежачи, і стоячи, тому на Валю Семеренко чекала боротьба з Турою Берген лише за третє місце.

Лежачи Бергер та Валя відстрілялися чисто і разом пішли на дистанцію, а от на стійці Валя відстрілялася чисто, тоді як Тура використовувала один зайвий патрон і відстала на 7 секунд від українки.

На жаль, норвежка швидко наздогнала та обійшла Семеренко, залишивши збірну України на четвертому місці, а виграла гонку збірна Росії, яка у підсумку на 6 секунд виявилася швидшою від господарів.

Біатлон. Кубок світу. Рупольдинг. Естафета:

1. Росія (0+7) 1:09.42.2

2. Німеччина (1+5) +6.2

3. Норвегія (2+8) +16.7

4. Україна (0+5) +37.7

5. Франція (1+5) +1:32.4

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk