Найкращу російську плавчиху спіймали на допінгу - ЗМІ

17 января 2014
3935 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3002.jpg

Допінг-проба А російської плавчихи Юлії Ефімової дала позитивний результат. У ній було виявлено заборонену речовину дегідроепіандростерон.

Допінг-пробу Б ще не розкривали, однак якщо результат цієї проби виявиться позитивним, то спортсменка може бути дискваліфікована на два роки.

Проба в Ефімової була взята офіцерами Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) у жовтні, коли спортсменка готувалася до змагань на короткій воді.

Варто зазначити, що Єфімова вже написала пояснювальну, де визнала, що дійсно вживала цю харчову добавку.

Російське антидопінгове агентство (РОСАДА) наразі не володіє жодною інформацією щодо виявлення в крові плавчихи Ефімової заборонених препаратів.

Єфімова є триразовою чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи на довгій воді, семикратною чемпіонкою Європи на короткій воді, рекордсменкою світу на дистанціях 50 і 200 м брасом у короткому басейні, бронзовим призером Олімпійських ігор у Лондоні.

На своєму останньому чемпіонаті світу в 2013 році Юлія завоювала золоту медаль на дистанції 200 метрів, встановивши рекорд Росії 2.19,41. У попередньому запливі на дистанції 50 метрів брасом вона оновила світовий рекорд. У фіналі цього ж запливу Єфімова стала першою, обігравши литовську плавчиху Руту Мейлютіте.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ Черкассах стали «Плечом к Плечу» звезды спорта, культуры и губернатор

Новости СпортаЛох приносит Германии первое "золото"

Новости СпортаЛеапаї: Усі будуть шоковані моєю перемогою над Кличком

Новости СпортаКобі Браянт на Олімпіаду в Ріо поїде як глядач

ОбществоСкрытые возможности человека. Реальные факты!

Теги: спорт
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk