Новачок Чорноморця: Думав, що продовжу виступати у Ворсклі

10 января 2014
3047 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2784.jpg

"Я думав, що продовжу виступати у Ворсклі і готувався до того, що після відпустки почну підготовку у складі полтавчан, проте після Нового року мені повідомили, що є так само варіант продовжити кар'єру в Чорноморці.

Обидві ці команди для мене рідні, і так виходить, що я до них кожен раз повертаюся. Тому Полтаву теж залишати важко, але, з іншого боку, радий і можливості продовжити кар'єру в Чорноморці.

Наскільки мені відомо, полтавчани вели мову про те, щоб повністю викупити мій контракт у Металіста. І я думав, що клуби домовляться.

Не думав про Металіст, хоча з Мироном Маркевичем у нас хороші стосунки і ми розмовляли з ним, коли Ворскла грала з харків'янами в чемпіонаті. Я ж готувався до того, щоб залишатися в Полтаві. Але якби сказали відправитися на збори з Металістом, поїхав би до Харкова.

У Чорноморці буду виступати під 82-м номером. Грав під ним у Ворсклі, в Металісті. Нехай він залишається і в Одесі та, може, допоможе мені проявити в Чорноморці свої найкращі якості", - заявив Ребенок.

Похожие статьи:

Новости СпортаПрезидент Динамо: Сьогодні треба думати про те, щоб люди не стріляли один в одного

Новости СпортаПрекращения финансирования ФК "Таврия"

Новости в миреВ Гондурасі розстріляли 5 футболістів

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

Новости СпортаЗустріч збірних України і США все-таки відбудеться

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk