Офіційно: Поєдинок Українських отаманів і Німецьких орлів перенесений

29 января 2014
3166 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3401.jpg

Матчева зустріч Українських Отаманів проти Німецьких орлів, яка повинна була відбутися 31 січня в рамках сьомого кола четвертого сезону Всесвітньої Серії Боксу (WSB) на арені столичного Палацу спорту, перенесена на невизначений термін, повідомляє прес-служба ФБУ.

У ході переговорів з представниками німецької команди і керівництва WSB було вирішено відкласти поєдинок. За інформацією WSB, остаточна дата проведення матчу стане відома до кінця цього тижня.

"За результатами переговорів з обома командами ми домовилися перенести матч, який мав відбутися 31 січня в Києві, на пізніший термін", - повідомив генеральний директор WSB Карим Бузід.

"Я щиро дякую українській команді, яка доклала чимало зусиль для організації цього матчу, і, перш за все, президенту Українських Отаманів Володимиру Продивусу, за розуміння і підтримку в ході наших переговорів, - зазначив керівник WSB.

"Я переконаний, що українські вболівальники, які завжди так віддано підтримують команду Українські Отамани, через що WSB ними щиро пишається, зустрінуть цю новину з розумінням", - додав Карим Бузід.

А ось тренер клубу Українські отамани Валентин Соболевський не в захваті від перенесення поєдинку:

"Скажу відверто, для боксерів нашої команди і особисто для мене ця новина була досить неприємною. Не знаю, як з правової точки зору, цим займається менеджмент клубів, а от чисто зі спортивної сторони - я не прихильник таких рішень!

Боксери тренуються, скидають вагу, а тут за три дні до матчу нам повідомляють, що зустріч відбудеться невідомо коли. Не відкидаю можливості, що причиною такого рішення могли стати останні події, які відбуваються в Києві, а можливо, німецька команда так намагається уникнути зустрічі з нами.

Однак якщо не сьогодні, так завтра, але ми все одно зустрінемося на рингу. Ми ж у свою чергу гідно приймемо це рішення і поставимося з розумінням до керівництва WSB. Іншого вибору у нас немає. Будемо і надалі готуватися до найближчих поєдинків і докладемо всіх зусиль, щоб 8 лютого перемогти аргентинську команду і потішити українських уболівальників", - заявив Соболевський.

Нагадаємо, поєдинок першого кола між Німецькими орлами та Українськими отаманами також не відбувся через неготовність німецьких боксерів і був перенесений на 8 березня.

Похожие статьи:

Новости СпортаУкраїнські отамани розгромили німців і повернули собі лідерство

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk