Українські біатлоністки потрапили в десятку жіночої гонки переслідування в Рупольдингу

13 января 2014
1766 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article2853.jpg

Дві українські біатлоністки Юлія Джима та Валя Семеренко фінішували в чинній десятці в біатлонній жіночій гонці переслідування у місті Рупольдинг, передає УНН.

Чудову форму демонструє в Рупольдінгу Габріела Соукалова. Після перемоги в індивідуальній гонці лідер Кубка світу виграє і гонку переслідування. Стартуючи з 17-секундним гандикапом від переслідувачки, вона жодного разу не дозволила собі промахнутися на вогневих рубежах і не втрачала першу позицію від старту і до фінішу гонки.

Серед українськіих дівчат на високих стартових позиціях перебували Юлія Джима і Валя Семеренко. Після всіх переміщень по ходу персьюта на фініші дівчата показали результат, аналогічний місцям індивідуальної гонки: Юля стала шостою, Валя — восьмою. Цікаво, що й Наталя Бурдига повторила на фініші позавчорашній результат — 35 місце.

Після етапу в Рупольдингу три українські спортсменки — в десятці найсильніших Кубка світу. Юлія Джима за рахунок двох влучань у квіткову церемонію наздогнала Олену Підгрушну, і обидві вони ділять 9-10 місця в загальному заліку. Вище інших українок, як і раніше — Валя Семеренко, яка сьогодні змушена була пропустити вперед Кайсу Макаряйнен і Туру Бергер і тепер займає четверте місце. А лідирує Габріела Соукалова, випереджаючи переслідувачку на 46 очок.

Варто відзначити, що Валя Семеренко втратила червоний біб за лідерство в заліку персьютів: все та ж Габріела Соукалова обійшла Валю на два очки.

Похожие статьи:

Новости СпортаЛеапаї: Усі будуть шоковані моєю перемогою над Кличком

ОбществоСкрытые возможности человека. Реальные факты!

Новости СпортаЛох приносит Германии первое "золото"

Новости УкраиныВ Черкассах стали «Плечом к Плечу» звезды спорта, культуры и губернатор

Новости СпортаКобі Браянт на Олімпіаду в Ріо поїде як глядач

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети