Відбувся ІІ Чемпіонат України з пауерліфтингу серед аматорів та професіоналів

3 апреля 2014
8460 просмотров Голосов: 2 Автор:manknteu
article4373.jpg

У Києві пройшов Чемпіонат України з пауерліфтингу серед аматорів та професіоналів. У змаганнях взяли участь всі бажаючі любителі справжнього спорту. Наймолодшому учаснику Чемпіонату виповнилося всього 12 років, найстаршому — 73. Організатором ІІ Чемпіонату України виступила Українська Асоціація пауерліфтингу.

Головне змагання року з пауерліфтингу пройшло в Києві у «HomeNightClub» (бульв.Перова, 2). Згідно програми учасники протягом двох днів (29 та 30 березня) виборювали титули переможців у змаганнях «жиму» лежачи та стянової тяги. Головна задача – визначити найсильнішого пауерліфтера та досягнути нових рекордів України.

Перед змаганнями головний організатор заходу, Олександр Погасій зазначив:«Чемпіонат України збере усіх. Ми побачимо у справі як найсильніших спортсменів, які вже є справжніми ветеранами, так і наступаючу їм на п'яти молодь. Саме боротьба, я впевнений, подарує всім нам захоплюючі враження. А той сплав, який вийде в результаті, і стане ядром збірної команди, яка захищатиме честь нашої країни на Чемпіонаті Європи в Києві з 3 по 5 травня цього року".

Поставленої задачі досягнути вдалося. Рекорд за кількістю учасників встановити вдалося: понад 300 спортсменів помірялися силами у нелегкій боротьбі, з яких близько 30 – жінки та дівчата, яких «слабкою» статтю назвати не повернеться язик. Пауерліфтери відчували шалену підтримку, бо понад 1000 глядачів на другий змагальний день прийшли подивитися на це просто чудове дійство.

Характерною особливістю цьогорічного Чемпіонату є участь не лише професійних спортсменів, але й аматорів, які теж показали достойний результат.

У групі в соціальній мережі учасники та вболівальники подякували організаторам за високий професіоналізм у підготовці та проведенні Чемпіонату.
Повний фотозвіт заходу можна знайти за посиланням: http://vk.com/album-40721930_191991216

Президент Федерації пауерліфтингу України Богдан Воробей:

«Хотелось бы выделить Валерия Бобкова, который в возрасте 73 лет вышел на помост и показал достойное выступление в троеборье.
Очень порадовали команды с Кировограда, Тернополя, Кривого Рога – много достойных спортсменов.Такое количество участников и посетителей дает стимул и дальше проводить подобного рода мероприятия.»

Результати обох змагальних днів можна подивитися тут:http://allpowerlifting.com/results/UPA/2014/2nd-open-ukrainian-championships/

Скоріше за все, більшість спортсменів із нетерпінням очікують наступного року, щоб виправити ті недоліки, яких вдалося допустити на ІІ Чемпіонаті, або для того, щоб просто на досвіді знову стати кращим. Проте протягом 2-4 травня точно всі спостерігатимуть за виступами українських спортсменів на Чемпіонаті Європи.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети