​Ахметов виступив проти ДНР і пообіцяв страйки (ВІДЕО)

20 мая 2014
4734 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4790.jpg

Ахметов в терміновому зверненні призвав своїх робітників вийти на страйк. Щодня неосновні цехи маріупольських металургійних підприємств зупинятимуть виробництво на три години.

Власник компанії «СКМ» Рінат Ахметов призвав робочих своїх підприємств вийти на попереджувальний страйк проти сепаратизму і підкреслив, що категорично проти так званої «Донецької народної республіки».

Про це говориться в його екстреній заяві, яку транслював телеканал «Україна», перервавши трансляцію фільму.

«Я закликаю усі трудові колективи вийти завтра на попереджувальний протест за місцем роботи. Цей мітинг почнеться завтра (сьогодні, 20 травня – авт.) опівдні з гудка, який прозвучить на усіх підприємствах Донбасу. На підтримку миру! Проти кровопролиття!», — говориться в зверненні, розміщеному в понеділок увечері на сайті компанії «СКМ».

Ахметов відмічає, що в понеділок «більше 50 тисяч маріупольців» хотіли провести марш миру, тому що «люди втомилися жити в страху, втомилися жити в терорі, втомилися виходити на вулиці і потрапляти під кулі».

«У містах бандитизм і мародерство. По Донбасу ходять з автоматами і гранатометами. Це хіба мирне життя? Це хіба сильна економіка? Це хіба гідна зарплата? Ні! І саме тому люди хотіли вийти на марш миру», — говориться в заяві.

Проте, за словами Ахметова, «вранці мені сказали, що в Маріуполі з'явилися кулемети, що мирних людей, мирну акцію хочуть розстріляти!»

У заяві відзначається, що Ахметов «негайно зв'язався з директорами підприємств і призвав їх призупинити участь в марші миру».

«Я призвав призупинити акцію. Призупинити, але не зупинити! Тому що, якщо ми зупинимо, Донбас і далі буде в крові», — говориться в заяві.

«Нас не залякати нікому, у тому числі і тим, хто називає себе якоюсь Донецькою народною республікою. Скажіть мені, будь ласка, хто в Донбасі знає хоч одного представника цієї ДНР? Що вони зробили для нашого краю, які робочі місця створили? Ходити з автоматом по містах Донбасу, це що — відстоювання прав дончан перед центральною владою? Мародерствувати в містах і захоплювати мирних жителів — це що, боротьба за щастя нашого краю? Ні! Це боротьба проти жителів нашого краю! Це — боротьба проти Донбасу! Це — геноцид Донбасу!», -повідомляється в заяві.

Ахметов також нагадує, що в понеділок представники так званої ДНР захопили залізницю.

«Вони не просто зупинили залізницю, вони зупинили серце Донбасу! Тому що промисловість Донбасу без залізниці помре, тобто помре Донбас — наш трудовий край!», - підкреслив бізнесмен.

«Тому я закликаю усі трудові колективи вийти завтра (сьогодні, 20 травня – авт.) на попереджувальний протест за місцем роботи. За Донбас без зброї! За Донбас без масок! За Донбас з мирним небом над головою», — йдеться в заяві.

«І доки мир не встановиться, щодня в 12:00 по усьому Донбасу лунатиме такий гудок. Я також закликаю усіх автомобілістів, усіх патріотів краю приєднаються до цієї акції», — відзмічається в тексті.

З 20 травня, на комбінаті ім. Ілліча і «Азовсталі» компанії «Метінвест», основним власником якої є Рінат Ахметов, на три години зупинятиметься виробництво.

Страйк продовжиться до тих пір, поки обстановка в регіоні не стабілізується. Про це повідомили генеральні директори підприємств Юрій Зінченко і Єнвер Цкітішвілі.

Сьогодні, у вівторок 20 травня, о 12:00 прозвучить перший гудок, після якого на підприємствах групи «Метінвест» зупиниться робота в неосновних цехах підприємств.

Поновиться робота в цих цехах і підрозділах тільки в 15:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Ринат Леонидович Ахметов раскачал лодку

Похожие статьи:

Новости Украины​Спецпідрозділ « Ягуар» знищив понад 50 бойовиків (ВІДЕО)

Новости ПолитикиУ Слов'янську на сході України захоплений райвідділ міліції. МВС вислало спецназ

Новости Украины​СБУ перехопила розмову терористів з московськими кураторами: «Малюйте, що за ДНР 100%» (ВІДЕО 18+)

Новости Политики​Донецькі терористи працюють за кримським сценарієм

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети