«Богдан-Авто» згортає діяльність через тиск на бізнес

14 февраля 2014
2378 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3751.jpg

Сервісно-збутова мережа «Богдан-Авто», що входить до складу корпорації «Богдан», призупиняє діяльність дев'яти компаній в Запоріжжі, Кіровограді, Дніпропетровську, Кременчуці, Сумах, Тернополі, Житомирі, Черкасах та Вінниці з можливою подальшою ліквідацією.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Як наголошується, таке рішення прийнято через неможливість вести діяльність в умовах «безперервного тиску контролюючих та фіскальних органів».

«Величезний тиск на підприємства сервісно-збутової мережі відбувається постійно, однак останні півроку компанії зіткнулися з неприкритим свавіллям податківців, що є порушенням Конституції України, а також може бути свідченням наявності в їх діях прямого умислу на втручання в законну діяльність підприємства», — наголошується в повідомленні.

У компанії підкреслюють, що незважаючи на оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, співробітниками податкових органів свідомо ігноруються факти і обставини, що свідчать про правомірність діяльності підприємств.

У корпорації відзначили, що позитивні рішення судів на користь підприємств в перерахованих містах (що є свідченням неправомірності дій контролюючих та фіскальних органів) були прийняті ще в жовтні-грудні.

«Сьогодні компанії замість ведення нормальної діяльності змушені шукати правду і поневірятися в «кишенькових» і підконтрольних судах. Одночасно тривають розгляди більше 40 судових справ», — йдеться в прес-релізі.

«У разі неприпинення тиску слід чекати закриття й інших підприємств сервісно-збутової мережі, а також виробничих компаній», — додають в корпорації.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk