​EXIT-POLL: ПЕТРО ПОРОШЕНКО ПЕРЕМАГАЄ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В ПЕРШОМУ ТУРІ

25 мая 2014
4952 просмотра Голосов: 2 Автор:Evgeniuses Volya
article4847.jpg

25 травня на Україні пройшли позачергові вибори президента. За останніми даними, явка склала більше 55%.

Як свідчать exit-poll, Петро Порошенко набрав більше 55% голосів, Юлія Тимошенко — близько 13%, Олег Ляшко — 8%, Анатолій Гриценко — 6%, Сергій Тігіпко — близько 4,5%. Лідер «Правого сектора»Дмитро Ярош отримав менше 1% голосів, голова партії «Свобода»Олег Тягнибок — близько 1,3%.

.

21:39. EXIT-POLL «САВІК ШУСТЕР СТУДІЯ»: ВІТАЛІЙ КЛИЧКО ПЕРЕМАГАЄ НА ВИБОРАХ МЕРА КИЄВА.


21:27. Явка виборців на вибори президента України за станом на 20:00 склала 55,33%.

21:20. «Я сказав у своїй промові і повторю: Росія наш сусід. І незважаючи на проблеми, які виникли в наших стосунках, у нас є можливість для продовження переговорів», — заявив Петро Порошенко відповідаючи на питання — чи готовий він говорити з Володимиром Путіним.

21:05. Кандидат в президенти України, лідер партії«Правий сектор»Дмитро Ярош виступає за переобрання українського парламенту і заявляє, що його партія допоможе новому президентові у врегулюванні кризи на сході країни, а також заявив про участь в парламентських виборах.

21:03. «Вибори завершені. Їх не вдалося зірвати. Наша узяла. Захищаємо результат!», — написав голова МВС Арсен Аваков у своєму аккаунті в «Facebook». Він також пообіцяв, що операція на південному сході країни буде продовжена.

20:49. «Перша президентська поїздка буде в Донбас», — сказав Петро Порошенко.

20:42. Кандидат в президенти України Петро Порошенко упевнений в перемозі на виборах в першому турі. «Ви бачите, що все без виключення exit-poll, які проводять соціологічні служби України і світу показують, що вибори завершилися в один тур, і Україна отримала нового президента», — сказав пан Порошенко. «Ми матимемо єдину унітарну, а не федеральну державу. Це базовий пункт моєї президентської програми», — заявив він. Пан Порошенко пообіцяв ініціювати парламентські вибори до кінця року. Перемогу на виборах мера Києва отримав Віталій Кличко, упевнений кандидат.

20:40. «Всього впродовж сьогоднішнього дня зареєстровані 16 кримінальних виробництв. Основна маса з них — це Донецька і Луганська області, які торкаються перешкоді здійснення виборчого права шляхом підпалу виборчих дільниць, знищення майна, залякування членів виборчкомів. В цілому вибори проходять демократично і правоохоронні органи оперативно реагують на заяви, що поступають, і скарги», — повідомив начальник головного управління Генпрокуратури України Микола Гошовський на брифінгу.

20:36. З брифінгу: «Юлії Тимошенко визнає результати і називає вибори чесними і вільними».

20:25. Згідно з даними exit-poll «TNS», проведеного за замовленням телеканалів, трійка кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів виглядає так: Петро Порошенко — 57,3%, Юлія Тимошенко — 12,4%, Олег Ляшко — 8,7%.


20:20. Київські виборці, які прийшли до виборчих дільниць, але не встигли проголосувати до їх закриття в 20:00, зможуть зробити це після вказаного часу, повідомила член Київської міської виборчої комісії Анастасія Зернова.

20:11. Дані Національного exit-poll України за станом на 18:00: мільярдер Петро Порошенко — 55,9%, Юлія Тимошенко — 12,9%, Олег Ляшко — 8%, Анатолій Гриценко — 6,3%, Сергій Тігіпко — 2,1%.


ІНШІ ПОДІЇПРО ХІД ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ ДО ЦІЄЇ ГОДИНИ ДИВІТЬСЯ У ТАКИХ МАТЕРІАЛАХ:

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 19:47)

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

На Україні ранком 25 травня стартували вибори Президента

Похожие статьи:

Новости Украины​УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Новости Киева​В «Правом секторе» подумали и решили еще «пожить» на Майдане

Комментарии 1

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети