Іло Глонті стане зам губернатора Рівненської області

31 января 2015
9410 просмотров Голосов: 1 Автор:Pavel Nek
article7041.jpg

Радник екс-президента Грузії Іло Глонті може стати заступником з гуманітарних питань голови Рівненської обласної державної адміністрації. Таку пропозицію йому зробив Віталій Чугунніков. І колишній помічник Михайла Саакашвілі погодився. Остаточне рішення за Адміністрацією Президента.

Про призначення Сайту громадської журналістики “Kolona.net” стало відомо з достовірних джерел у молодіжному середовищі Рівного. Згодом про це сам Іло Глонті повідомив на своєму акаунті у мережі “Фейсбук”:

Отримавши кілька днів тому пропозицію працювати заступником губернатора Рівненської обласної державної адміністрації, я погодився. Зараз питання для остаточного рішення направлено в Адміністрацію Президента. Сподіваюсь, всі бюрократичні процедури владнаються на наступному тижні!” – повідомив колишній радник Саакашвілі з команди Кахи Бандукідзе.

За попередньою інформацією, йдеться саме про посаду заступника голови ОДА з гуманітарних питань.

Сайт громадської журналістики вітає Іло Глонті з таким рішення та бажає реформатору досягнути успіхів у майбутній діяльності.

Похожие статьи:

Политические статьиЗаява лідера Руху "Справедливість" Валентина Наливайченка

Новости ПолитикиСаакашвілі буде боротись із Яценюком на виборах

Новости Политики​Михайло Саакашвілі може стати радником Петра Порошенка на посту президента України

Политические статьиПризначення Михайла Саакашвілі головою ОДА це остаточна смерть риторики і традицій радянської диктатури в юрисдикції України

Политические статьиСаакашвілі запевняє, що вірити Путіну не варто

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk