"Пакращення": У Дніпропетровську трамваї страйкують через борги по зарплаті

19 декабря 2013
3642 просмотра Голосов: Автор:
article2096.jpg

 Більше 100 працівників КП "Дніпропетровський Міськелектротранспорт" перекрили в четвер виїзд із трамвайно-тролейбусного депо, вимагаючи погасити борги по зарплаті за 2,5 місяця.

"З жовтня місяця ми не отримуємо заробітної плати, кажуть, що гроші в нас є, але казначейство їх не пропускає", - заявила одна з водіїв трамваїв.

За її словами, якщо раніше керівництво підприємства хоча б давало гарантії й обіцяло погасити заборгованість до нового року, то зараз "навіть таких обіцянок ніхто не дає".

Як розповіла агентству "Інтерфакс-Україна" виконувач обов'язків начальник департаменту транспортного зв'язку Дніпропетровської міськради Ірина Прилипа, гроші на рахунках казначейства в комунального підприємства "Дніпропетровський Міськелектротранспорт" є.

"На жаль, переговори департаменту з казначейством про виплату заробітної плати співробітникам КП "Дніпропетровський Міськелектротранспорт" поки не увінчалися успіхом. І коли люди зможуть отримати заробітну плату, на жаль, ми не знаємо", - сказала Прилипа.

Вона також зазначила, що на сесії міськради в середу було виділено ще 5 млн. грн. на зарплату співробітникам КП "Дніпропетровський Міськелектротранспорт".

19 грудня на 14 трамвайних маршрутів у Дніпропетровську не вийшло близько 155 одиниць трамвайних вагонів. Люди, які перекрили виїзд із трамвайного депо, заявили, що вони будуть продовжувати страйк доти, доки не отримають гарантії про отримання заробітної плати.

У КП "Дніпропетровський Міськелектротранспорт" працює близько 2 тис 400 осіб і щомісячний фонд заробітної плати підприємстві становить близько 10 млн. грн.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk