​Початок спецоперації на сході України оформлений підписом Турчинова

14 апреля 2014
6130 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4464.jpg

Олександр Турчинов підписав сьогодні, у понеділок 14 квітня, указ про початок спецоперації на сході України.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи з подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», — йдеться в указі в.о. президента України.

Виконання даного рішення покладено на секретаря РНБО республіки Андрія Парубія. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомляє джерело у адміністрації в.о. президента, пан Турчинов особисто очолив штаб з проведення спецоперації, безпосередньою реалізацією займеться перший заступник голови СБУ Василь Крутов.

— Керує штабом безпосередньо Турчинов, виробленням оперативних рішень займаються Парубій (секретар РНБО) і Наливайченко (шеф СБУ). Силова реалізація доручена Василю Крутову — йому підпорядковані всі силові підрозділи СБУ, а також міліцейські та військові частини, — заявило джерело на умовах анонімності.

Докладніше про ситуацію на сході України читайте в спецматеріалі «VREMYA.EU»: Південний схід України виходить з-під контролю Києва (ФОТО + Інфографіка)

Похожие статьи:

Новости в миреПутін заборонив літати в Єгипет

Новости ЭкономикиЗаборонили забирати житло через невиплату валютних кредитів

Новости ПолитикиВР утвердила указ президента Украины «О частичной мобилизации»

Новости УкраиныПрезидент Порошенко подписал указ про 8 и 9 мая

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk