​РНБО розпочинає антитерористичну операцію із залученням Збройних сил (ВІДЕО)

14 апреля 2014
5203 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4456.jpg

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення залучити до проведення антитерористичної операції на сході країни Збройні сили України.

Про це Олександр Турчинов заявив у відеозверненні до українського народу.

— Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення почати широкомасштабну антитерористичну операцію із залученням Збройних Сил України. Ми не дамо Росії повторити кримський сценарій в східному регіоні України. Для тих, хто не стрілятиме у наших силовиків, хто складе зброю і покине захоплені адміністративні приміщення до ранку понеділка, я в підписаному Указі дав гарантії незастосування проти них відповідного покарання за скоєні дії, — зазначив в.о. президента.

Також Турчинов додав, що влада готова розглядати питання суттєвого розширення повноважень регіонів і широкої реформи місцевого самоврядування, а також оновлення влади на місцях, і закликав жителів сходу не бути «інструментами в цинічній і чужій війні проти власної країни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Сколько стоит железная дорога!??????

Похожие статьи:

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk