ЄС і США мають намір надати Україні значну фінансову допомогу – Ештон

3 февраля 2014
2092 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3513.jpg

Європейський Союз і США працюють над планом з надання значної короткострокової фінансової допомоги Україні, повідомляє Reuters з посиланням на главу зовнішньополітичного відомства ЄС Кетрін Ештон.


У своєму інтерв'ю Wall Street Journal вона зазначила, що пакет заходів буде націлений на те, щоб допомогти Україні пройти перехідний період, під час якого тимчасовий уряд зможе прийняти політичні та економічні реформи і підготуватися до проведення президентських виборів, які відбудуться, імовірно, наступного року.
Зі слів Ештон, розмір допомоги, яку нададуть Україні США та ЄС, поки не визначений, проте, як вона значила, цифри не будуть маленькими. Крім того, пакет допомоги може включати не тільки гроші, а й гарантії, допомога по частині інвестицій, зміцнення валюти.
Нагадаємо, напередодні лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк заявив, що європейські фонди готові надати 15 млрд доларів новому уряду. Ці кошти потрібні для того, щоб стабілізувати ситуацію в країні.
У середині грудня 2013года Росія і Україна досягли домовленості про придбання Москвою українських євробондів на 15 млрд доларів. Операція з придбання першого траншу цінних паперів на 3 млрд доларів завершилася 20 грудня 2013года. Розміщення українських єврооблігацій пройшло на Ірландській біржі, купон становив 5 % річних. До кінця січня 2014р . Україна планувала випуск на користь Росії наступного траншу євробондів на суму 2 млрд доларів під 5 % річних.
Однак після відставки прем'єр-міністра Миколи Азарова президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва почекає, поки в Україні буде сформовано новий уряд, перш ніж повністю реалізувати угоду.

Теги: яку нададуть україні сша та єс, які відбудуться, як вона значила, щоб стабілізувати ситуацію в країні. у середині грудня 2013года росія і україна досягли домовленості про придбання москвою українських євробондів на 15 млрд доларів. операція з придбання першого траншу цінних паперів на 3 млрд доларів завер, щоб допомогти україні пройти перехідний період, що пакет заходів буде націлений на те, що москва почекає, що європейські фонди готові надати 15 млрд доларів новому уряду. ці кошти потрібні для того, цифри не будуть маленькими. крім того, розмір допомоги, проте, поки не визначений, поки в україні буде сформовано новий уряд, повідомляє reuters з посиланням на главу зовнішньополітичного відомства єс кетрін ештон. у своєму інтерв'ю wall street journal вона зазначила, перш ніж повністю реалізувати угоду., пакет допомоги може включати не тільки гроші, під час якого тимчасовий уряд зможе прийняти політичні та економічні реформи і підготуватися до проведення президентських виборів, наступного року. зі слів ештон, напередодні лідер фракції батьківщина арсеній яценюк заявив, купон становив 5 % річних. до кінця січня 2014р . україна планувала випуск на користь росії наступного траншу євробондів на суму 2 млрд доларів під 5 % річних. однак після відставки прем'єр-міністра миколи азарова президент росії володимир, зміцнення валюти. нагадаємо, допомога по частині інвестицій, а й гарантії, імовірно, європейський союз і сша працюють над планом з надання значної короткострокової фінансової допомоги україні
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk