​У найближчі два дні Україну чекає найпереломніший момент у її історії

28 марта 2014
6416 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4333.jpg

Екс-міністр оборони і колишній секретар РНБО Євген Марчук заявив, що в найближчі два дні Україна буде переживати дуже критичний момент своєї історії за всі роки незалежності.

Він сказав, що обстановка переходить у другу фазу спецоперації, яку веде Росія по відношенню до України, і ця фаза може стати набагато більш руйнівною, ніж було в «кримську фазу».

— На сьогодні для фахівців, які не відносяться до нововладних структур і добре розбираються в оборонній галузі безпеки, формату державної та національної безпеки, в цілому відзначають, що приблизно в найближчі два дні Україну чекає самий поворотний момент своєї історії за всі роки незалежності, — поінформував Марчук.

Зі слів екс-міністра оборони, для військових «точні індикатори», це коли ведеться підготовка до масштабної операції, особливо наступального типу, яку нереально замаскувати.

— Існують такі операції, особливо їх компіляції, на такому етапі, коли довгий час стримувати нереально. Необхідно або давати опір, або продовжиться напад у ще у більших масштабах, — попередив Марчук.

До того ж, він поінформував громадськість, що на сьогоднішній день в Донецьку і навколо міста помічено скупчення так званих «туристів» в цивільному одязі і відзначається їх «організаційна активність».

— На обличчя всі ознаки того, що, на нещастя, можлива перманентно не масована атака наступального типу російських регулярних військ на територію України, а швидше за все відбудеться ініційовано досить грамотно, тим більше, що вони вже витягли досвід в Криму, з урахуванням ряду помилок. … Це буде неабияка частина організованих людей, які зовсім не будуть одягнені у військову форму, але переважна кількість їх буде володіти автоматичною зброєю. А далі — відповідні маневри, — зазначив Марчук.

Більше того, за інформацією Марчука та на думку військових фахівців, інтервенції Росії до Криму можна було перешкодити без стрілянини.

— На сьогоднішній день можу сказати на експертному рівні лише одне, інтервенцію на півострів було можливим запобігти без взаємних стрільб, танків і авіації, — відмітив колишній секретар РНБО.

Як повідомляло «Vremya.eu», розвідка США з більшою ймовірністю передрікає вторгнення Росії на схід України.

За даними американських розвідників, в районах Ростова-на-Дону, Курська та Білгорода зосередилися більше 30 тисяч солдатів, в основному у складі моторизованих підрозділів, призначених для швидких маневрів.

24 березня на південному заході Брянської області була запримічена техніка 12 танкового полку 4-ої гвардійської Кантемирівської танкової дивізії (еліта російських сухопутних військ, котра постійно бере участь у парадах на Червоній площі).

Це з'єднання розвантажилося в районі Новозибков-Климово і, цілком ймовірно, напоготові наступу через Чернігів прямо в серце України — Київ.

Похожие статьи:

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk