​Україна буде «фільтрувати» росіян на в'їзд

17 апреля 2014
9863 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4504.jpg

У країну не зможуть потрапити громадяни РФ у віці від 16 до 60 років

Громадянам Росії чоловічої статі і призовного віку дозволять в'їзд на Україну тільки з родинами (з дітьми), а також в екстрених випадках за наявності відповідних документів. Про обмеженнях, накладені українською владою на в'їзд в країну повідомила компанія «Аерофлот» з посиланням на офіційне повідомлення, отримане авіакомпанією, і підтвердили в Державній прикордонній службі України.

Моcкве зажадала від Києва офіційних роз'яснень.

— З сьогоднішнього дня ми суттєво обмежили пропуск в Україну дорослих чоловіків-росіян, — повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Як пояснили у відомстві, це рішення пов'язане з інформацією про можливі провокації і теракти:

— У зв'язку з інформацією про можливі провокації на державному кордоні та терористичні акти, прикордонниками тимчасово посилено контроль за громадянами, які в'їжджають в Україну з РФ.

У Держприкордонслужбі України повідомили, що заборона на в'їзд в країну всіма видами транспорту для громадян Росії чоловічої статі у віці від 16 до 60 років є тимчасовим.

— Тимчасово прийняті такі заходи, які стосуються в першу чергу чоловіків, які фізично здорові і які можуть якимось чином впливати на обстановку на сході країни,- повідомили у Держприкордонслужбі.

Раніше «Аерофлот» опублікував на своєму сайті заяву, в якій авіакомпанія «попереджає пасажирів про масштабні обмеження на в'їзд в Україну, введених місцевою владою».

Як пояснює авіаперевізник, в'їзд на Україну заборонений усім громадянам РФ чоловічої статі від 16 до 60 років, а також громадянам України «чоловічої статі віком від 16 до 60 років, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь».

За рішенням керівництва прикордонних загонів для них може бути зроблено виняток, наприклад «за наявності документів підтверджуючих родинні зв'язки, смерть або важку хворобу близьких родичів, завірених оригіналів запрошень юридичних і фізичних осіб». Сім'ї громадян РФ з дітьми, а також члени екіпажів зможуть в'їжджати в країну без пред'явлення спеціальних документів.

У Крим пропуск чоловіків призовного віку з громадянством України здійснюватиметься «за рішенням начальника прикордонного загону лише у випадку проходження на похорон близьких родичів, наявності документів про важку хворобу близьких родичів, квитків на літаки, туристичних ваучерів або на підставі Інформування Адміністрації Держприкордонслужби.

Жінки у віці від 20 до 35 років з українським паспортом та реєстрацією в Криму «будуть пропущені на територію України тільки за результатами проведення фільтраційно-перевірочних заходів». «Аерофлот» рекомендував пасажирам відмовитися від поїздок і пропонує повернути квитки безкоштовно.

РЗД поки не отримувало повідомлень про заборону в'їзду росіян на Україну.

— В даний час офіційних повідомлень на адресу РЗД не надходило. Зараз обговорюється можливість того, що це повідомлення може бути надіслано. Про це повідомляють представники РЗД з Мінська, де проходить нарада за погодженням графіка руху поїздів сполученням з Україною, — сказали в російській залізниці.

Моcква зажадала від Києва офіційних роз'яснень з приводу нових обмежень на в'їзд для росіян і не виключає застосування відповідних заходів, заявили в МЗС Росії.

— Російська сторона наполягає на негайному офіційному роз'ясненні українською стороною кроків, зроблених Державною прикордонною службою України. Після отримання відповідної інформації від Києва розглядатимуться можливі відповідні заходи, — йдеться в заяві відомства.

Похожие статьи:

Новости Украины​Переворот в ДНР: Люди «Стрілка» змістили «народних» лідерів

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Киева​У Києві Бондаренко вирішив заборонити стихійну торгівлю біля станцій метро

Новости Украины​На сході України частково перервано залізничне сполучення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk