​УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 19:47)

25 мая 2014
6998 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4846.jpg

«VREMYA.EU»: веде текстову онлайн-трансляцію

ЦВК України: явка виборців склала 40,44%

19:16. «За інформацією, отриманою від іноземних виборчих дільниць, за станом на 18:00, усі 114 виборчих дільниці за кордоном своєчасно почали свою роботу. Останні почали голосувати українці в Сан-Франциско в 18:00 за київським часом. Нині завершилося голосування на 17 виборчих дільницях, — повідомив департамент інформаційної політики МЗС України.

19:13. На думку губернатора Донецької області Сергія Тарути, вибори в регіоні відбулися. Коментуючи хід голосування, глава регіону відмітив, що влада зробила усе можливе для організації виборів в області, проте виборчий процес на ряду ділянок був зірваний бойовиками ДНР, говориться в повідомленні на тимчасовому сайті Донецькою ОГА.

19:02. Одна людина загинула і один поранений в результаті стрільби на виборчій дільниці в Новоайдаре Луганської області, підтвердив інформацію, що раніше з'явилася, замголови МВС України Сергій Яровий. «Була перестрілка, затримані терористи, з ними проводяться слідчі дії… Одна людина убита і один поранений», — сказав він.

18:58. «Службою безпеки України упродовж сьогоднішнього дня були попереджені ряд спроб здійснення хакерських атак на інформаційні ресурси ЦВК, зокрема на офіційний веб-сайт і систему «Вибори». Службою безпеки в столиці України затримана група хакерів, яка, за оперативними даними, здійснювала підготовку до виведення з ладу інформаційних ресурсів ЦВК і переслідувала мету поставити під сумнів результати голосування»,- повідомив замголови СБУ Віктор Ягун.

18:56.«У Луганській області затримані 14 громадян. Вони вкрали бюлетені на 263-266 ділянках. Пришли на ділянки зі зброєю. А на 259 виборчій дільниці вони спробували організувати терористичний акт. Під час цього вони були затримані», — повідомив керівник виборчого штабу Порошенка-Кличко — Віталія Ковальчука.

18:48. ЦВК України: явка виборців склала 40,44% за даними на 15:00 за місцевим часом.«Це дані по усіх виборчих комісіях, де проходить голосування, — уточнила замголови ЦВК України Жанна Усенко-Чорна. — Традиційно висока явка в Києві, в Полтавській, Черкаській і Кіровоградській областях, а також Тернопільській, Хмельницькій і Львівській областях». За словами представника ЦВК, в Донецькій області може відкритися ще одна ділянка.

На минулих президентських виборах чотири роки тому на даний момент часу явка складала більше 45%.

18:42. Глава прес-служби «Донецької народної республіки» Олена Блоха на знак протесту проти тиску на співробітників ЗМІ.

18:31. Вибори президента України можна вважати такими, що не відбулися в 23 населених пунктах і 6 районах Донецької області, передає обласна адміністрація.

18:01. «Спостереження ведеться в дев'яти регіонах, з міркувань безпеки точніші дані ми не повідомляємо. За останньою інформацією, спостерігачі відвідали 679 виборчих дільниць. Грубих порушень — таких, як вкидання бюлетенів, голосування за інших осіб по змові з комісією, підкуп виборців, — вони не зафіксували», — повідомив прес-секретар «Європейської платформи за демократичні вибори» EPDE Михайло Маглов.

17:57. «Юристи виборчого штабу кандидата в президенти Сергія Тігіпка отримали інформацію про вступ загроз фізичної розправи на адресу членів дільничних виборчих комісій, що представляють Сергія Тігіпка. Такі факти зафіксовані в Києві в окрузі 222 і в Одесі в окрузі 136», — заявила представник кандидата в президенти в ЦВК Олександра Павленко. За її словами, вибори проходять з невеликими порушеннями. «Це, зокрема, порушення, пов'язані з тим, що не були відкриті виборчі комісії із-за підвищеної небезпеки в Донецькій і Луганській областях. Це і такі факти, як невірно заповнені корінці бюлетенів в Запорізькій області на 83 окрузі. Є факт підпалу виборчої дільниці», — повідомила вона під час брифінгу в прес-центрі виборчого штабу. Пані Павленко відмітила, що Київ входить в трійку лідерів з кількості порушень.

17:31. Дані про явку:


17:20. Тим часом завершилося голосування на виборчих дільницях в Австралії, Кореї, Китаї, Японії, Малайзії і Сінгапурі, повідомляє МЗС України.

17:17. Українські військові, які виконують завдання у складі миротворчих сил в Конго і Ліберії, голосують на виборах президента України, повідомив замначальника Головного командного центру Збройних сил України Олександр Розмазнін. «Це 18-й окремий вертолітний загін Республіки Конго, в місті Гома проголосувало 81% (за станом на 14.30), в місті Буния — 73% ", — цитує його «Інтерфакс». Пан Розмазнін також повідомив, що в 56-му окремому вертолітному загоні в Ліберії, за станом на 14:30 у воскресіння проголосувало 6% військовослужбовців. «Але там особовий склад виконує стратегічне завдання», — пояснив військовий дані про явку.

17:04. Прем'єр ДНР Олександр Бородай заявив про початок переговорів з представниками Ріната Ахметова. «Ми передали вимоги Донецької народної республіки представникам Ріната Ахметова. Процес переговорів пішов, і ми сподіваємося, що завтра буде позитивний результат», — заявив він. У свою чергу, самому бізнесменові не вдалося проголосувати. «Останні дні Рінат Ахметов робив все від нього залежне, щоб допомогти провести на Донбасі вибори. Сьогодні він повинен був прилетіти в Донецьк проголосувати. Але, як ви бачите самі, можливості проголосувати в місті немає», — повідомила прес-секретар бізнесмена Олена Довженко.

ІНШІ ПОДІЇПО ХОДУ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ ДО ЦІЄЇ ГОДИНИ ДИВІТЬСЯ У ТАКИХ МАТЕРІАЛАХ:


УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

-

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

-

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА — (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

-

На Україні ранком 25 травня стартували вибори Президента

Похожие статьи:

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 15:10)

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

Новости Украины​УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (хронологія подій) (ОНОВЛЕНО – 16:27)

Новости УкраиныУКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА - (ФОТО+ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО – 14:12)

Новости Киева​В «Правом секторе» подумали и решили еще «пожить» на Майдане

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk