"Укртелеком" Ахметова готується позичити 1,4 мільярда

27 декабря 2013
2741 просмотр Голосов: 0 Автор:
article2456.jpg

 "Укртелеком" розмістить облігації чотирьох серій на загальну суму 1,4 млрд грн.

Про це повідомляє держустанова "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Відповідне рішення було прийнято наглядовою радою компанії на засіданні 6 грудня.

Згідно з повідомленням, залучені кошти у повному обсязі планується використати на поповнення обігових коштів для забезпечення надійної експлуатації та підвищення ефективності діючої телекомунікаційної мережі, будівництво та модернізацію мережевої інфраструктури

"Укртелеком" - універсальний телекомунікаційний оператор в Україні, лідер з надання послуг фіксованого зв'язку (частка ринку - 74%). Чистий прибуток "Укртелекому" за МСФЗ за підсумками 2012 року становив 366,2 млн грн.

Холдинг "СКМ" Ріната Ахметова і група EPIC (Австрія) 4 жовтня 2013 року завершили операцію купівлі-продажу 100% акцій компанії RU Тelecominvest Limited, якій належить 100% ТОВ "ЕСУ", яка в свою чергу володіє 92,79% акцій "Укртелекому".
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/business/_ukrtelekom-ahmetova-gotuetsya-pozichiti-1-4-milyarda/534388">Gazeta.ua</a>

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk