Автомайдан "поколядував" під київським СІЗО, де тримають Дзиндзю

7 января 2014
3264 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2685.jpg

Активісти Автомайдану приїхали з колядками під Лукянівське СІЗО, де тримають арештованих автомайданівців Андрія Дзиндзю, Володимира Кадура та Віктора Смалія.

Про це на сторінці спільноти "Автомайдан" у Facebook повідомив організатор акції Дмитро Булатов.

"Приїхали під СІЗО. Привітаємо наших братів - Андрія Дзиндзю, Володимира Кадура та Віктора Смалія – та інших незаконно заарештованих активістів", - зазначив він.

Разом з Аавтомайданом під СІЗО приїхали активісти кількох громадських рухів та "справжні колядники з Миколаївського району Львівщини "Гурт Водограй".


Активісти з колядниками приїхали під Лукянівське СІЗО. Фото Дмитра Булатова
Фото Костянтина Погорелова
Колядники співають під СІЗО. Фото Дмитра Булатова

Як відомо, журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзиндзю затримала 5 грудня увечері. Затримання відбувалося, за даними МВС, в рамках розслідування подій на Банковій, де 1 грудня провокатори намагалися штурмувати адміністрацію президента за допомогою бульдозера.

Дзиндзю арештували на 2 місяці. 7 грудня його після суду перевели до СІЗО. Лідер фракції "Батьківщина" заявив, що опозиція буде готувати апеляційну скаргу на затримання Дзиндзі.

Активісту інкримінують ч. 3 ст. 286 ККУ (незаконне заволодіння транспортним засобом, поєднане з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілим).

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk