Багато людей Луганської області не мають грошей на продукти

6 октября 2014
3795 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5698.jpg

Протягом кількох тижнів з місцевою владою села Трьохізбенка Слов’яносербського району Луганської області не було зв’язку.

4 жовтня голова ОДА Геннадій Москаль особисто виїхав на місце, щоб розібратися в ситуації.

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

“В селі Трьохізбенка проживає 2 тис. 920 осіб. Слов’яносербськ знаходиться від нього на відстані 6 км, його від села відділяє тільки міст, який терористи 3 вересня втретє підірвали, повністю його зруйнувавши. Г.Москаль побував у місцевих магазинах. “Продукти є, але люді не мають грошей, щоб їх купити. Місцеві жителі повідомили про невиплату зарплат і пенсій”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє відомство, до Верховної Ради України внесений проект постанови, згідно з якою с. Трьохізбенка та прилеглі села будуть підпорядковуватися не Слов’яносербському, а Новойдарському району, і всі виплати відновляться. Окрім цього, українські армійці виїдуть з місцевої школи, щоб діти змогли навчатися.

Також українські військовослужбовці допомагатимуть місцевому тубдиспансеру, поки не вирішиться питання з його підпорядкуванням. Планується на базі тубдиспансеру створити обласний заклад. На сьогодні у закладі не вистачає продуктів харчування.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЖители Донбасса боятся идти на выборы

Новости УкраиныПопасная в Луганской области опять под обстрелами

Новости ОбществаВласть не хочет забирать уголь с зоны АТО

Новости УкраиныГеннадий Москаль возглавит Луганскую ОГА

Новости УкраиныОГА Луганской области переезжает в Северодонецк

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети