Бюджети регіонів мають спрямовуватися на соціально-економічний розвиток - Янукович

21 января 2014
2648 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3150.jpg

Бюджети регіонів мають бути спрямовані на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури, заявив президент України Віктор Янукович на зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим і першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим.


Як інформує прес-служба глави держави, на вівторковій зустрічі 21 січня, сторони обговорили питання підготовки бюджетів регіонів на 2014 рік з урахуванням економічних особливостей кожної області.

"Я хотів би запитати, яка проведена робота з підготовки бюджетів регіонів. Безумовно,Миколо Яновичу, мене цікавить питання в цілому соціально-економічного розвитку 2014 року", - сказав глава держави на початку зустрічі.

За словами президента, важливим є прозоре прийняття бюджетів регіонів, які повиннібути спрямовані на соціально-економічний розвиток та розвиток інфраструктури.

"Ми з вами добре знаємо ці особливості - яка структура економіки в кожному регіоні, і які пріоритети", - сказав Янукович.

Глава держави підкреслив, що Україні потрібна ефективна економіка. «Ми реальномаємо бачити поліпшення соціальних умов для людей і, безумовно, якості життя», - сказав президент.

Він зазначив, що найближчим часом буде проведено нараду з широким колом фахівців з цього питання. "Але зараз, попередньо, я хотів би, щоб ви мене проінформували, і я зрозумів, на які параметри ми виходимо в кожному регіоні, за яким принципом ми будемоприймати програму. У прийнятті програм деяких регіонів я обов'язково візьму участь", - сказав глава держави.

Парламент України від 16 січня ухвалив бюджет країни на поточний рік без обговорення,незважаючи на блокування Ради опозицією. Згідно з документом, доходи до бюджетускладуть 395 млрд гривень, видатки заплановані на рівні 460 млрд гривень. ЗростанняВВП в 2014 році передбачається на рівні 3%, інфляція - 4,3%, дефіцит складе близько4,3% ВВП. Місцеві бюджети регіони приймуть слідом за бюджетом країни.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЧерез портрет Януковича депутат облради сидітиме вдома з електронним браслетом

Новости ПолитикиБулатецький: Вибори в такій системі проводити немає сенсу

Новости ПолитикиЯнукович насварив уряд Азарова за відсутність "покращення"

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk