Черговий банк обмежив зняття готівки з карт

21 февраля 2014
5820 просмотров Голосов: 1 Автор:Евген Скил
article3874.jpg

Сьогодні, 21 лютого, «Приватбанк» ввів тимчасові обмеження на зняття готівки в банкоматах.

Сума зняття готівкових коштів в банкоматі на одну карту встановлена на рівні 3 тис. гривень на добу. Банк відзначає, що така міра допоможе підтримувати логістику інкасації банкоматів для доступу до готівки максимальній кількості клієнтів.

Також сьогодні ще й «UniCredit Bank» ввів обмеження на зняття готівки в банкоматах до 24 лютого. Про це йдеться в повідомленні фінустанови.

— Для того щоб надати можливість всім своїм клієнтам отримати доступ до готівки, «UniCredit Bank» обмежив до 24 лютого операції з переведення в готівку у банкоматах, — йдеться у ньому.

Згідно з рішенням правління банку, сума зняття готівкових коштів в банкоматі на одну карту встановлена на рівні 1,5 тис. гривень на добу.

Банк відзначає, що дане рішення — тимчасове, і буде скасовано найближчим часом при нормалізації ситуації. Крім того, воно не зачіпає операції в торгових мережах.

Вчора, 20 лютого, банк «Надра» також тимчасово встановив добовий ліміт на зняття готівки в банкоматах, повідомляється на сайті банку.

— Для запобігання можливих протиправних дій по відношенню до власників банківських карт банку «Надра», а також для недопущення компрометації банківських карт банку, повідомляємо, що з 19 лютого 2014 банк встановлює добовий ліміт на зняття готівкових коштів у власних банкоматах банку на рівні 4000 грн за всіма типами карток, — йдеться в повідомленні.

За твердженням банку, дані заходи покликані підвищити безпеку обслуговування власників банківських карт банку і є тимчасовою реакцією на поточну ситуацію.

18 лютого «Альфа-банк» теж встановив обмеження на зняття готівки у своїх банкоматах. За словами представників банку, це пов'язано з активізацією в Києві та Київській області кібершахраїв.

Згідно з повідомленням, розісланому прес-службою банку, зниження добових лімітів на зняття готівки — тимчасовий захід, яка торкнулася тільки 1,5 % від усіх карт банку.

В цілях безпеки власникам карток «Альфа-банку» рекомендують змінити пін-коди.

Ліміт зі зняття готівки за такими картками був знижений до 500 гривень/добу. Водночас власники карток можуть збільшити ліміт, звернувшись до контакт-центру банку. В даний час банк перевипускає картки, що потрапили в зону ризику.

17 лютого «ВТБ Банк» ввів обмеження на зняття готівки в банкоматах по картах з магнітною смугою. Про це йдеться в повідомленні фінустанови.

Згідно з повідомленням, власники карток класу «Gold», «Platinum», «Infinite» з магнітною смугою зможуть знімати в банкоматах протягом доби до 5 тис. гривень, а власники інших карт — до 2 тис. гривень на добу. Такі обмеження введені з 14 лютого. Зняти такі обмеження власники карток можуть звернувшись до контакт-центру банку.

При цьому за чіп-картками і при безготівкових розрахунках подібні обмеження не встановлюються. Введені обмеження по картах з магнітною смугою банк пояснює появою інформації про загрозу шахрайства з платіжними картами.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости ЭкономикиНационализация «Приватбанка»

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk