Число українських дипломатів, які підтримали Майдан, перевищило 100

6 февраля 2014
2589 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3618.jpg

Співробітники МЗС України поширили звернення, в якому висловили солідарність з протестуючими і виступили за мирне врегулювання кризи.

Кількість українських дипломатів, які висловили солідарність з учасниками «Евромайдана», продовжує зростати. Станом на четвер 6 лютого 101 український дипломат виступив за мирне врегулювання політичної кризи в Україні і результативний переговорний процес.

Про це йдеться у зверненні співробітників МЗС України, оприлюдненому в інтернеті.

    — Ми, українські дипломати, в рамках акції «Не бійся! Ти українець!», яка розпочалася 3 лютого 2014 року, проявляючи свою гідність, честь і громадянську позицію, висловлюємо солідарність із тими, хто на площах по всій країні бореться за краще майбутнє для України, — йдеться в заяві представників зовнішньополітичного відомства країни. — Ми виступаємо за мирне врегулювання існуючої кризи, за результативний переговорний процес, правдиве інформування суспільства і проти насильства і переслідувань.

    — Ми переконані в правильності стратегічного курсу України на європейську інтеграцію, на впровадження загальнолюдських і демократичних цінностей в нашому суспільстві і державі… Ми хочемо щиро пишатися своєю Батьківщиною, представляючи її за кордоном — заявили дипломати.

Похожие статьи:

Новости в мире«Беркут» навчився своєму ремеслу в Німеччині

Новости ПолитикиКораблі США в Чорному морі - для підтримки України у відповідь на дії Росії

Интервью​Путін пояснив причину підтримки сепаратистів на сході України

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

ОбществоЧому Папа Франциск підтримує Путіна?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk