Дії "васильківських терористів" могли призвести до загибелі багатьох людей - СБУ

12 января 2014
4395 просмотров Голосов: 0 Автор:
article2846.jpg

«СБУ запобігла скоєнню представниками радикально налаштованих сил особливо тяжкого теракту, який міг би привести до тяжких наслідків», — сказав Породько.

Він зазначив, що кримінальне провадження щодо «васильківських терористів» відрізнялося від інших тим, що спецслужба розкрила теракт на стадії його підготовки. Крім того, злочин був політично вмотивованим.

Раніше державний обвинувач у зазначеній кримінальній справі Костянтин Кулаковський заявив, що держобвинувачення вважає вирок «васильківських терористів» занадто м'яким і він буде оскаржений.

За його словами, у справі «васильківських терористів» є тільки факти й експертизи, які не дають приводів сумніватися в реальні наміри засуджених. «Події, про які йде мова, — це тероризм в класичному його вигляді. Доказами провини засуджених є вилучена у останніх незаконно придбана зброя, боєприпаси, психотропні речовини і вибуховий пристрій», — сказав прокурор.

Він також вказав на те, що всі докази були отримані виключно законним шляхом і вони знайшли своє підтвердження в ході судового розгляду.

Нагадаємо, 10 січня Києво-Святошинський суд Київської області визнав винними«васильківських терористів» Ігоря Мосійчука, Володимира Шпару та Сергія Бевза в намірі підірвати пам'ятник Леніну в Борисполі під час святкування Дня незалежності в 2011 році і засудив кожного з них до шести років позбавлення волі.

Термін відбування покарання відлічується з моменту взяття під варту «васильківських терористів». Більше двох років терміну покарання фактично вони вже відбули, таким чином, фігурантам справи залишається пробути в ув'язненні ще по чотири роки.

Як повідомлялося, в серпні 2011 року співробітники СБУ затримали у Василькові трьох учасників «організованого злочинного угруповання», які нібито мали намір підірвати пам'ятник Леніну в Борисполі під час святкування Дня незалежності. За даними прес-центру СБУ, в орендованому ними приміщенні було виявлено саморобний вибуховий пристрій і близько 100 листівок "із закликами екстремістського характеру".

Похожие статьи:

ПроисшествияВ Донецке захвачен Энергозавод

Новости Политики"Після новорічних свят оголошується всеукраїнський страйк" - Кличко

Новости в миреУ Багдаді прогримів черговий теракт, не менше дев'яти людей загинули

Новости в миреАмерика больше не финансирует терроризм

ПроисшествияПри вибуху на призовному пункті в Багдаді загинули понад 20 військових

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk