Донецьк з міста радості перетворився на місто страху

26 августа 2014
3638 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5462.jpg

Голова ОБСЄ, президент Швейцарської Конфедерації Дідьє Буркхальтер назвав неприпустимим публічне приниження, якому терористи в Донецьку піддали полонених українських військовиків на так званому «параді зла» 24 серпня.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт Федеральної ради Швейцарії.

«Не забуваймо, що сотні людей в Україні досі перебувають у заручниках. 24 серпня ув’язнених було піддано публічномуприниженню, що є порушенням норм міжнародного гуманітарного права. Усе це є неприпустимим і має бути негайно припинене», – йдеться в тексті його виступу під час конференції в Таллінні.

«Два роки тому Донецьк із гордістю приймав декілька футбольних матчів у рамках Чемпіонату Європи, який було організовано спільно Україною та Польщею. Це було місто радості і хвилювання. Сьогодні Донецьк – оплот сепаратистів, оточених Збройними силами України. Це місто страху», – зазначив голова ОБСЄ.

Він назвав законними зусилля українського уряду в боротьбі проти сепаратистів, «але зростання кількості лиха, зростання гуманітарної кризи і руйнування інфраструктури внаслідок війни в південно-східній частині України залишатиме глибокі рани», – заявив Буркхальтер.

Він також зауважив, що криза виходить далеко за межі України.

«Ця криза призвела до більшої незахищеності всіх нас. Вона принесла велику невпевненість до вас, до Естонії, і до інших країн Балтії. Я повністю розумію ваші тривоги і ваші вимоги в галузі безпеки. Криза також негативно впливає на безпеку всіх інших країн-учасниць ОБСЄ та громадян по всьому світу», – наголосив голова ОБСЄ.

Похожие статьи:

ПроисшествияВ Донецке террористы штурмуют санаторий с внутренними войсками

Новости ОбществаЭкс-генпрокурор Пшонка засветился в донецком ресторане

ПроисшествияСтрельба по милиционерам в Донецке: четверо с огнестрельным ранением

Новости СпортаФранцуз преодолел рекорд прославленного Сергея Бубки

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Теги: донецк, ато
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk