Forbes Україна запускає україномовну версію сайту forbes.ua

29 января 2014
3813 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3405.jpg

За словами головного редактораForbes Україна Михайла Котова, найвпливовіше ділове видання України зобовʼязане мати україномовну версію. Це стане кроком назустріч користувачам, які хочуть читати forbes.ua українською мовою.

«Таким чином ми виконуємо бажання великої частини наших читачів отримувати інформацію зручною для них мовою», − прокоментував він.

Ідея створення україномовної версії сайту зʼявилася практично одночасно із запуском forbes.ua у вересні 2012 року. Цю опцію було передбачено при написанні платформи, на якій розміщувався ресурс. Однак із технічних причин реалізація даної ідеї стала можливою лише на початку 2014 року.

Технічний персонал і редакція сайту forbes.ua доклала максимум зусиль для повного й оперативного відображення всіх основних матеріалів у двох мовних версіях. Крім того, читачам обох версій надається можливість комунікації з редакцією через соціальні мережі.

На даному етапі українська версія буде доступною в бета-режимі.

Журнал Forbes, ділове щомісячне видання, виходить в Україні з березня 2011 року. Журнал висвітлює теми бізнесу, політики та стилю життя. Тираж видання − 30 000 примірників. Кожен третій номер журналу виходить із додатком Forbes Woman − виданням для успішних ділових жінок. Діловий ресурс Forbes.ua було запущено у вересні 2012 року. Станом на сьогодні сайт у середньому відвідують 75 000 унікальних відвідувачів за робочий день (дані Google Analytics, січень, 2014). Проект Forbes входить у діловий сегмент UMH Group. Також під брендом Forbes в Україні проводяться конференції Forbes Conferences. Додаткова інформація на сайті http://forbes.ua.

Стежте за сторінкою видання в Facebook http://www.facebook.com/forbesukraine.

UMH group − це одна з провідних медіагруп Східної Європи, яка керує портфелем із понад 50-ти брендів в Інтернеті, радіо та пресі на ринках України і Росії. За оцінкою «РБК. Рейтинги» входить у топ-15 найбільших медіа-компаній на території пострадянського простору. За підсумками 2012 року доходи компанії склали $151.6 млн, EBITDA і чистий прибуток − $28,7 і $163 млн відповідно.

Читайте новини на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах:
Facebook http://www.facebook.com/umhgroup

Twitter https://twitter.com/umhgroup

Похожие статьи:

Политические статьиЯнукович спасает свои активы?

Новости УкраиныТимошенко вимагає, щоб її доставили до суду у справі ЄЕСУ

Новости КиеваІнформація про 26 невпізнаних трупів у київському морзі не відповідає дійсності - КМДА

Политические статьиНа какие уступки надо идти власти и оппозиции - СМИ

Новости БизнесаСколько стоит информационная независимость Украины?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk