Генпрокурор України закликає організаторів та учасників негайно припинити заворушення

20 января 2014
2953 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3120.jpg

Генпрокурор України Віктор Пшонка закликав організаторів та учасників масових заворушень у Києві негайно припинити заворушення, які несуть загрозу національній безпеці України.

"Необхідно негайно припинити масові заворушення, які супроводжуються насильством, підпалами, погромами та у своїй основі несуть загрозу національній безпеці України. Це не просто хуліганство. Це злочин проти держави. Звертаюся до лідерів опозиції - відкличте своїх прихильників з вулиці Грушевського, поясніть неприпустимість скоєння масових заворушень", - сказано у зверненні Пшонки, яке у понеділок, 20 січня, наводить прес-служба генпрокуратури.

Генпрокурор зазначає, що закон та Конституція - це основа демократичної держави і не можна ані із законом, ані із державою розмовляти мовою ультиматумів, каменів та коктейлів Молотова. Пшонка заявляє, що організатори та учасники масових заворушень роблять спроби нівелювати державні принципи, здійснюючи погроми та підпали.

"Я звертаюся до організаторів та учасників масових заворушень. Сформована ситуація є дуже складною. У державі грубо порушується закон. Особливо це має місце у столиці. Окремі політики та громадські організації постійно провокують населення та правоохоронців на силове протистояння", - зазначив Пшонка.

Другий день у центрі Києва тривають заворушення - не припиняються сутички між мітингувальниками та правоохоронцями, які кидають один в одного то каміння, то бруківку, то шумові гранати, стріляють. За час зіткнень, за останніми даними, постраждали близько ста правоохоронців та більше сотні мітингувальників.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиБогословська: я зроблю все, щоб на виборах переміг кандидат від опозиції

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиОпозиція блокує трибуну і президію Верховної Ради

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Новости УкраиныЯнукович стверджує, що влада всі зобов'язання виконала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk