Глава УГКЦ закликав українців не боятися правди і приїжджати на Майдан

8 января 2014
2843 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2719.jpg

Глава Української Греко-католицької Церкви Святослав (Шевчук) бачить принципову різницю у поглядах глави РПЦ Патріарха Кирила та глави УПЦ Московського Патріархату митрополита Володимира на діяльність прихильників євроінтеграції в Києві. Про це 7 січня Шевчук заявив в інтерв'ю «5 каналу», відповідаючи на питання «про досить критичну оцінку Євромайдану Патріархом Кирилом».

«Я б не хотів коментувати слова Патріарха сусідньої країни. Але я б хотів звернути увагу на позицію Його блаженства митрополита Володимира, яка абсолютно збігається з позицією всіх Церков України. Церква — з народом. Церква, яка є джерелом не тільки учительства, моральних законів, але також джерелом миру. Є тим містком, я б сказав, згоди. Церкви сьогодні хочуть бути каталізатором суспільного діалогу, для того, щоб не допустити ескалації насильства в Україні, і тут ми всі разом, і абсолютно згодні», — зазначив глава УГКЦ.

«Я б запропонував жителям Півдня та Сходу все-таки приїхати на Майдан і відчути ті настрої, які там були. Сьогодні протест, який там проявляється, є своєрідним горном, в якому очищається Україна, а, з іншого боку, народжується нове українське суспільство. Я думаю, сьогодні дуже багато людей не знають правди, правди про те, що насправді відбувається на Майдані. Я б порадив людям не боятися використовувати всі свої права і свободи, і бажаю бути вимогливими і до влади, і до політиків, не боятися вільно маніфестувати, висловлювати свої переконання, і, таким чином, знати те, що сьогодні відбувається в українському суспільстві», — додав глава УГКЦ.

Нагадаємо, Кирил вважає, що останні політичні події в Україні несуть у собі «загрозу громадянської конфронтації і поділу нації».

Похожие статьи:

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети