Глава УГКЦ закликав українців не боятися правди і приїжджати на Майдан

8 января 2014
3004 просмотра Голосов: 0 Автор:
article2719.jpg

Глава Української Греко-католицької Церкви Святослав (Шевчук) бачить принципову різницю у поглядах глави РПЦ Патріарха Кирила та глави УПЦ Московського Патріархату митрополита Володимира на діяльність прихильників євроінтеграції в Києві. Про це 7 січня Шевчук заявив в інтерв'ю «5 каналу», відповідаючи на питання «про досить критичну оцінку Євромайдану Патріархом Кирилом».

«Я б не хотів коментувати слова Патріарха сусідньої країни. Але я б хотів звернути увагу на позицію Його блаженства митрополита Володимира, яка абсолютно збігається з позицією всіх Церков України. Церква — з народом. Церква, яка є джерелом не тільки учительства, моральних законів, але також джерелом миру. Є тим містком, я б сказав, згоди. Церкви сьогодні хочуть бути каталізатором суспільного діалогу, для того, щоб не допустити ескалації насильства в Україні, і тут ми всі разом, і абсолютно згодні», — зазначив глава УГКЦ.

«Я б запропонував жителям Півдня та Сходу все-таки приїхати на Майдан і відчути ті настрої, які там були. Сьогодні протест, який там проявляється, є своєрідним горном, в якому очищається Україна, а, з іншого боку, народжується нове українське суспільство. Я думаю, сьогодні дуже багато людей не знають правди, правди про те, що насправді відбувається на Майдані. Я б порадив людям не боятися використовувати всі свої права і свободи, і бажаю бути вимогливими і до влади, і до політиків, не боятися вільно маніфестувати, висловлювати свої переконання, і, таким чином, знати те, що сьогодні відбувається в українському суспільстві», — додав глава УГКЦ.

Нагадаємо, Кирил вважає, що останні політичні події в Україні несуть у собі «загрозу громадянської конфронтації і поділу нації».

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk