Громадяни України вчасно отримують виплати з бюджету - Арбузов

29 января 2014
1296 просмотров Голосов: 0 Автор:agresor
article3393.jpg

Влада України в умовах політичної кризи зберегла керованість економікою і бюджетною системою, громадяни вчасно отримують виплати з бюджету, заявив виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну в середу, 29 січня.

«В умовах непростої ситуації президент України і уряд зберегли керованість українською економікою і бюджетною системою. Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету. Платежі проходять за розкладом, як того і вимагає щоденний графік», - заявив Арбузов.

За його словами, станом на 27 січня Пенсійний фонд виплатив пенсії майже 14 мільйонам громадян. На ці потреби протягом місяця було спрямовано більш як 21 мільярд гривень, і це повністю задовольнило січневу потребу в коштах.

Крім того, Державне казначейство повністю профінансувало витрати на виплату державних соціальних допомог за січень. Це допомоги малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

Витрати з бюджету на ці цілі перевищили 3,4 мільярда гривень.

«Люди чекають своєчасної виплати пенсій, стипендій, допомог. Незахищені верстви населення не повинні стати заручниками політичної ситуації», - зазначив він.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ПолитикиРибак обіцяє, що Рада ухвалить держбюджет 16 січня

Новости ОбществаКак лечить гнойник на теле Украины?

Новости ПолитикиУ держбюджеті, за який так переживає Рибак, Захарченку дадуть 18 мільярдів

Новости УкраиныВ Україні влада ухвалила майже 30% місцевих бюджетів - Мінфін

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети