Громадяни України вчасно отримують виплати з бюджету - Арбузов

29 января 2014
2367 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3393.jpg

Влада України в умовах політичної кризи зберегла керованість економікою і бюджетною системою, громадяни вчасно отримують виплати з бюджету, заявив виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну в середу, 29 січня.

«В умовах непростої ситуації президент України і уряд зберегли керованість українською економікою і бюджетною системою. Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету. Платежі проходять за розкладом, як того і вимагає щоденний графік», - заявив Арбузов.

За його словами, станом на 27 січня Пенсійний фонд виплатив пенсії майже 14 мільйонам громадян. На ці потреби протягом місяця було спрямовано більш як 21 мільярд гривень, і це повністю задовольнило січневу потребу в коштах.

Крім того, Державне казначейство повністю профінансувало витрати на виплату державних соціальних допомог за січень. Це допомоги малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

Витрати з бюджету на ці цілі перевищили 3,4 мільярда гривень.

«Люди чекають своєчасної виплати пенсій, стипендій, допомог. Незахищені верстви населення не повинні стати заручниками політичної ситуації», - зазначив він.

Похожие статьи:

Новости ОбществаВ Украине изменили правила выплаты денег при рождении ребенка

Новости ОбществаКак лечить гнойник на теле Украины?

Новости ОбществаВ Украине увеличены социальные выплаты по безработице

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ОбществаПенсии для инвалидов будут подняты с 1 декабря. Розенко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk