Громадяни України вчасно отримують виплати з бюджету - Арбузов

29 января 2014
2224 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3393.jpg

Влада України в умовах політичної кризи зберегла керованість економікою і бюджетною системою, громадяни вчасно отримують виплати з бюджету, заявив виконуючий обов'язки прем'єр-міністра України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну в середу, 29 січня.

«В умовах непростої ситуації президент України і уряд зберегли керованість українською економікою і бюджетною системою. Громадяни вчасно отримують виплати з бюджету. Платежі проходять за розкладом, як того і вимагає щоденний графік», - заявив Арбузов.

За його словами, станом на 27 січня Пенсійний фонд виплатив пенсії майже 14 мільйонам громадян. На ці потреби протягом місяця було спрямовано більш як 21 мільярд гривень, і це повністю задовольнило січневу потребу в коштах.

Крім того, Державне казначейство повністю профінансувало витрати на виплату державних соціальних допомог за січень. Це допомоги малозабезпеченим сім'ям, сім'ям з дітьми, виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства.

Витрати з бюджету на ці цілі перевищили 3,4 мільярда гривень.

«Люди чекають своєчасної виплати пенсій, стипендій, допомог. Незахищені верстви населення не повинні стати заручниками політичної ситуації», - зазначив він.

Похожие статьи:

Новости ОбществаПенсии для инвалидов будут подняты с 1 декабря. Розенко

Новости ПолитикиРибак Януковича "не почув" і позачергово скликати Раду не буде

Новости ОбществаВ Украине изменили правила выплаты денег при рождении ребенка

Новости ОбществаКак лечить гнойник на теле Украины?

Новости ОбществаВ Украине увеличены социальные выплаты по безработице

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети