Хто не буде платить новий податок

29 декабря 2014
2797 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6487.jpg

Відповідні норми містяться в законопроекті №1578 «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких законів (щодо податкової реформи)», за який проголосували 250 народних депутатів при необхідних 226.


При цьому платником податку на нерухомість стануть не тільки фізичні, а й юридичні особи.

Слід також зазначити, що органам місцевого самоврядування залишено право встановлювати пільги для даного податку як для фізичних, так і для юросіб, при цьому пільги для житлової площі встановлюються залежно від майнового стану та рівня доходів їх власників, а для нежитлової нерухомості – від вартості оподатковуваного податком майна.

Якщо площа об’єкта житлової нерухомості в п’ять разів перевищує розмір мінімальної неоподатковуваної податком площі, то пільга не застосовується і податком обкладається вся площа цього об’єкта.

Не оподатковується нежитлова нерухомість, яка використовується в аграрному секторі чи промисловості, малі архітектурні форми (на фото) та приміщення ринків.

Також Кабмін має намір встановити єдину ставку для даного податку – до 2% від мінімальної зарплати за 1 кв.м (Податковий кодекс установлює тільки максимально можливу ставку, її точний розмір встановлює місцева влада, оскільки податок на нерухомість належить до місцевих податків і зборів – ред.). Досі кодекс передбачав диференціацію максимальних ставок 1-2,7% від мінімальної зарплати за 1 кв.м.

За матеріалами: Gigamir

Похожие статьи:

Новости БизнесаВ Україні фізосіб-підприємців звільнять від подвійного ЄСВ

Новости ОбществаЗ 1 січня 2016 року українці - власники нерухомості більше 180 кв. м, платитимуть податок

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети