Хто в апараті отримав статус АТО буде звільнен

29 января 2015
2038 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7001.jpg

З Адміністрації Президента України будуть звільнені службовці, котрі отримали статус учасника антитерористичної операції. Про це повідомив заступник Глави АПУ Андрій Таранов, з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Сьогодні Президент України прийняв рішення про звільнення кількох співробітників Адміністрації Президента, які останнім часом отримали статус учасників АТО. Позиція вкрай чітка — працівники адміністрації повинні бути взірцем професіоналізму і моральних якостей, особливо в ці часи», — підкреслив він.

На переконання Президента, статус учасника АТО мають отримувати лише особи, безпосередньо задіяні у операції на місцях, а регулярні службові відрядження не можуть бути підставою для його отримання.

«Статус учасника бойових дій мають отримувати тільки ті військові, хто безпосередньо на полі бою зі зброєю в руках захищає нашу свободу. Воєнний туризм, якщо є такі випадки, потрібно припинити», — наголосив Андрій Таранов.

Глава держави ініціюватиме перегляд критеріїв статусу учасника АТО на законодавчому рівні. «Це дозволить чітко розмежувати статус військових і цивільних учасників антитерористичної операції», — повідомив заступник Глави АПУ.

А.Таранов зазначив, що Адміністрація Президента звернулася до відповідних органів з проханням надати повний список тих, хто тримав посвідчення учасника АТО. «Щоб переконатись, що ніхто більше не виявив бажання стати воєнним туристом – ні з адміністрації, ні серед представників місцевих органів влади», — додав він.

Щодо звільнення вищезгаданих осіб, Андрій Таранов зазначив, що Глава Адміністрації Президента Борис Ложкін підписує документи щодо їх звільнення.

Джерело: УНН

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваЗвільнили голову правління державної продовольчо-зернової корпорації

Новости НаукиЗайнявши Міністерство освіти студенти вже визначилися із заміною Табачнику

Новости УкраиныСуд зобов'язав мітингувальників звільнити будівлю Полтавської облради

Новости ПолитикиРада проголосувала за звільнення Тимошенко

Новости ПолитикиНачальник Качанівської колонії чекає офіційний документ з Києва, щоб звільнити Тимошенко - джерело

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети