Хто в апараті отримав статус АТО буде звільнен

29 января 2015
2004 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7001.jpg

З Адміністрації Президента України будуть звільнені службовці, котрі отримали статус учасника антитерористичної операції. Про це повідомив заступник Глави АПУ Андрій Таранов, з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Сьогодні Президент України прийняв рішення про звільнення кількох співробітників Адміністрації Президента, які останнім часом отримали статус учасників АТО. Позиція вкрай чітка — працівники адміністрації повинні бути взірцем професіоналізму і моральних якостей, особливо в ці часи», — підкреслив він.

На переконання Президента, статус учасника АТО мають отримувати лише особи, безпосередньо задіяні у операції на місцях, а регулярні службові відрядження не можуть бути підставою для його отримання.

«Статус учасника бойових дій мають отримувати тільки ті військові, хто безпосередньо на полі бою зі зброєю в руках захищає нашу свободу. Воєнний туризм, якщо є такі випадки, потрібно припинити», — наголосив Андрій Таранов.

Глава держави ініціюватиме перегляд критеріїв статусу учасника АТО на законодавчому рівні. «Це дозволить чітко розмежувати статус військових і цивільних учасників антитерористичної операції», — повідомив заступник Глави АПУ.

А.Таранов зазначив, що Адміністрація Президента звернулася до відповідних органів з проханням надати повний список тих, хто тримав посвідчення учасника АТО. «Щоб переконатись, що ніхто більше не виявив бажання стати воєнним туристом – ні з адміністрації, ні серед представників місцевих органів влади», — додав він.

Щодо звільнення вищезгаданих осіб, Андрій Таранов зазначив, що Глава Адміністрації Президента Борис Ложкін підписує документи щодо їх звільнення.

Джерело: УНН

Похожие статьи:

Новости ПолитикиРада проголосувала за звільнення Тимошенко

Новости УкраиныСуд зобов'язав мітингувальників звільнити будівлю Полтавської облради

Новости Сельского хозяйстваЗвільнили голову правління державної продовольчо-зернової корпорації

Новости НаукиЗайнявши Міністерство освіти студенти вже визначилися із заміною Табачнику

Новости ПолитикиНачальник Качанівської колонії чекає офіційний документ з Києва, щоб звільнити Тимошенко - джерело

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети