Яценюк: Опозиція готова сформувати уряд

3 февраля 2014
3763 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3512.jpg

Опозиція готова сформувати уряд і взяти всю повноту відповідальності за ситуацію в країні. Про це заявив глава фракції Батьківщина Арсеній Яценюк в ефірі 5 каналу, передає прес-служба партії.

«Ми з партнерами по опозиції обговорювали поки єдину модель – це коли опозиція бере всю повноту відповідальності на себе. Це означає, що ми формуємо уряд і відповідаємо за цей уряд. Це означає, що ми робимо зміни в країні і ми дістаємо країну з ями, в яку її втягнули попередній уряд і цей президент", - зазначив опозиціонер.
У разі формування уряду опозицією першочерговими реформами, зі слів Яценюка, стануть демонополізація економіки, а також реформи в енергетиці, щоб знизити залежність від імпортних енергоносіїв.
Крім того, сформований опозицією уряд має намір подолати корупцію, здійснити податкову і банківську реформи. Також опозиціонери готові провести реформи судової системи та правоохоронних органів.
Зі слів Яценюка, такі реформи можуть бути забезпечені за рахунок фінансування МВФ, Світового банку, макрофінансової допомоги ЄС, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку та низки приватних інвесторів з ЄС і США.
Нагадаємо, на наступній сесії парламенту 4 лютого опозиція приступить до повернення до Конституції 2004 року, яка передбачає парламентсько-президентську форму правління.
Раніше перший заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов повідомив, що Віктор Янукович погодився на зміну Конституції і готовий створити робочу групу для переходу до парламентсько-президентської республіки.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд готовий забезпечити умови для досягнення національної стабільності - Арбузов

Новости ПолитикиРуслана не будет работать в Кабмине

Новости ПолитикиЯценюк упразднил для депутатов «запрет Азарова»

Новости КиеваПротестувальники на Майдані мають намір ввечері 22 січня сформувати революційний уряд

Новости КиеваАваков не послушался Яценюка и использовал частный самолет для полета в Харьков

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk