Кличко поїхав на зустріч з Януковичем

4 февраля 2014
2836 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3562.jpg

Лідер партії УДАР Віталій Кличко у вівторок, 4 лютого, поїхав домагатися зустрічі з президентом України Віктором Януковичем для вирішення питання про повернення до Конституції 2004 року, повідомляє прес-служба його партії.

Кличко поїхав на вулицю Банкову відразу після завершення консультацій лідерів фракцій і керівництва парламенту.

Перед консультаціями у Верховній Раді Кличко повідомив журналістам, що вимагатиме зустрічі з президентом, у разі якщо в парламенті не вдасться домовитися про прийняття акта про повернення до Конституції 2004 року.

"Якщо ми не зможемо зараз знайти спільну позицію тут у парламенті, то я вимагатиму зустрічі і обговорення цього питання з людиною, яка безпосередньо приймає рішення і має всю повноту влади - з Януковичем", - цитує Кличка прес-служба його партії.

Опозиція вимагає винести на розгляд Ради акт про повернення до Конституції 2004 року, яка передбачає парламентсько-президентську республіку. За заявою лідера опозиційної фракції Батьківщина Арсенія Яценюка, опозиція наполягає на тому, щоб в Україні були скасовані "диктаторські повноваження чинного президента і оновлений конституційний баланс влади". Разом з тим, у Партії регіонів вважають, що механічне повернення до Конституції 2004 року неможливе. Депутати від партії влади відзначають необхідність створення у парламенті тимчасової спеціальної комісії, яка до 1 березня поточного року повинна напрацювати зміни до Основного закону. Після чого новий текст документа має бути затверджений на всеукраїнському референдумі.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУ Раді не створюватимуть комісію з напрацювання змін до Конституції - Рибак

Новости ПолитикиЯнукович вважає, що для зміни Конституції треба від місяця до півроку - Кличко

Новости УкраиныПР не голосуватиме за повернення конституції - Царьов

Политические статьиНа какие уступки надо идти власти и оппозиции - СМИ

Новости ПолитикиКрым хочет переписать свою Конституцию

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk