Кличко візьме участь у Мюнхенській конференції

31 января 2014
2913 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3455.jpg

Лідер партії УДАР Віталій Кличко візьме участь у 50-й Мюнхенській конференції з питань безпеки, яка триватиме з 31 січня - 1 лютого.


"У рамках конференції відбудеться низка зустрічей Кличка з впливовими міжнародними політиками, зокрема, з Держсекретарем США Джоном Керрі, сенатором Джоном Маккейном та іншими членами делегації Конгресу США, а також з міністром закордонних справ Італії Емма Боніно", - повідомляє прес-служба партії УДАР.

За інформацією УДАРу, 1 лютого о 17:00 Віталій Кличко виступить на 50-й Мюнхенській конференції з питань безпеки з промовою про політичну ситуацію в Україні.

Раніше повідомлялося, що глава політради Батьківщини Арсеній Яценюк разом з партнерами із опозиції в п'ятницю, 31 січня, вирушає в Мюнхен, де візьме участь у ювілейній 50-й Мюнхенській конференції з безпеки, і обговорить з світовими політиками ситуацію в Україні.

Крім того, як стало відомо, у ювілейній 50-й Мюнхенській конференції з питань безпеки візьме участь міністр закордонних справ України Леонід Кожара.

Похожие статьи:

ЭкономикаДонорскую конференцию для Украины перенесут на конец года

Новости в миреВ Мюнхені стартувала Міжнародна конференція з безпеки

Новости Сельского хозяйстваПредварительная программа XI Международной конференции «ЗЕРНО ПРИЧЕРНОМОРЬЯ – 2014»

Новости ОбществаВ Украинском Доме прошла конференция "Самопомощи"

Новости ПолитикиНад позицией России можно смеяться — смех продлевает жизнь- Лавров освистан в Мюнхене

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk