Комітет регіонів ЄС скасував зустріч з українськими міністрами через події на Грушевського

23 января 2014
3972 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3216.jpg

Таке рішення прийнято у зв'язку з повідомленнями про жертви серед протестувальників у Києві, повідомив віце-президент Комітету регіонів ЄС Арнольдас Абрамавікіус під час прес-конференції в Києві 23 січня.


"Ще вчора вранці після повідомлення про жертви, ми повністю відмовилися від зустрічі з міністром регіональної політики та розвитку і віце-прем'єром ... На цьому наша місія закінчена, президент нашої організації вже виїхав з України", - сказав він.

Водночас Анрольдас Абрамавікіус зазначив, що представники Комітету регіонів ЄС зустрілися з Євгенією Тимошенко, народним депутат фракції ВО Батьківщина Григорієм Немирею і представниками регіональних органів влади.

Він також зазначив, що візит планувався ще наприкінці грудня і основною метою місії був збір інформації.

Представник комітету наголосив, що, незважаючи на те, що в ЄС бачать Україну серед основних партнерів у рамках Східного партнерства, на даному етапі вони не в праві втручатися в події в Україні.

"Багато людей в Україні чекають від Європейського Союзу вирішальної сили, але це зробити не так то просто. Тому можливі тільки лише санкції, і я думаю це досить ефективно. Фінансові санкції найчастіше включаються не в політичних, а в економічних питаннях. Але іноді, це більш істотно, ніж якісь політичні резолюції", - додав він.

Нагадаємо, місія Комітету регіонів ЄС в Україні планувалася ще наприкінці грудня, а основною її метою був збір інформації про місцеві вибори в Україні.

Комітет регіонів - консультативний орган Європейського союзу, створений в 1994 році. Комітет регіонів виступає з ініціативними думками з деяких питань, а також стежить за дотриманням принципу субсидіарності, записаному в Маастрихтському договорі, згідно з яким рішення повинні прийматися на рівні, найбільш близькому до громадян.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваГазовое соглашение со Словакией подпишут до конца 2013 года

Новости в миреКанада обмежила в'їзд українських посадових осіб

Новости ОбществаГенералу стыдно, что новая власть не может найти Януковича и других беглецов

Политические статьиНазваны 25 украинских чиновников, причастных к преступлениям против человечности

Новости ПолитикиЕС проверит счета украинских чиновников и олигархов

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk