Компанія МТС - стане власністю голландської структури

27 февраля 2015
2895 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article7536.jpg

Українська дочірня компанія московського ВАТ «Мобільні телесистеми» «МТС-Україна» змінює прописку і готується до зміни бренду.

Незабаром буде оголошено, що «МТС Україна» тепер безпосередньо належить люксембурзькій компанії, яка своєю чергою є власністю голландської структури. Їх назви поки що не уточнюються, – пише "Економічна правда".

Група МТС, тим не менш, опосередковано збереже контроль над «дочкою». Інформацію про зміну юрисдикції підтвердив віце-президент із маркетингу ВАТ МТС (Росія) Василь Лацанич. «Це правда. Ми змінюємо реєстрацію», – заявив він.

Генеральний директор «МТС Україна» Іван Золочевський також підтвердив, що питання про зміну бренду дійсно стоїть на порядку денному.

За словами Лацанича, акції групи котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі, і українському підрозділу буде простіше розвиватися на базі європейської юридичної особи. «Через європейську компанію зараз простіше залучати інвестиції, шукати партнера, розвивати технологію», – зазначив він.

«Ще одна важлива деталь: український оператор тепер буде виплачувати дивіденди не російським структурам, а європейським. Тобто, гроші можуть накопичуватися там», – додає один із співрозмовників українського телеком-ринку.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииМТС: Расскажите ФСБ про свою Украину

Новости Украины«МТС-Украина» будет работать под маской «Vodafone»

ПроисшествияМТС официально подтвердило о проблемах в своей сети

ОбществоВраг там, где его не ждёшь

Новости Киева«МТС» і «Вимпелком» закрили свої офіси в центрі Києва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети