Конкуренти Петра Омельченка по 95 округу знищують його передвиборні плакати

16 октября 2014
13013 просмотров Голосов: 2 Автор:Dreamy
article5752.jpg

Партійні суперники Петра Омельченка наклеюють власні агітаційні листівки прямо на листівки молодого політика. Представники партій бояться молодих амбітних політиків, які не належать до жодної партії чи політичної сили. І Петро Омельченко — якраз серед таких.

Можливо, це знак, і пора міняти владу по-справжньому?

Петро Омельченко не здається і не опускає руки. Він готовий боротися, незважаючи на те, що днями у рідній Боярці помітив, що власні листівки подерті і спотворені чужими ''агітками''.

На думку Петра Омельченка, такий відвертий цинізм і фактично незаконні дії з боку конкурентів легко пояснити. Це страх — страх нових людей і нових облич. На 95 окрузі багато прізвищ від минулої влади, багато тенхнічних кандидатів для відтягування голосів. Однак Петро Омельченко готовий боротися і з такими. Він прагне бути єдиним кандидатом проти нинішньої — ще досі фактично регіональної — влади. Однак очевидно, що суперники Петра зроблять для цього все. Навіть такий одіозний конкурент політика по 95 округу, як майданівський козак Михайло Гаврилюк, не проти позмагатися з юним і амбітним Петром.

Люди впізнають Петра Омельченка навіть при тому, що його агітаційні плакати заклєєні іншими іменами. У місті Боярці, яке вже стало для Петра рідним, його знають і поважають, незважаючи на досить молодий вік. Зокрема і за те, що Омельченко не принижується вандалізмом чужих передвиборчих листівок, як деякі кандидати на його окрузі. Партійні кандидати бояться молодих і обдарованих, бояться зміни влади. Перемога має бути за народом, який вибирає молодих професійних політиків.

Похожие статьи:

Политические статьиЯким має бути керівник регуляторної служби - погляд підприємців

Новости УкраиныУкраїна в Європі

Новости ПолитикиПрезидент призначив прокурора і голову Нацбанку

Новости СпортаКримські «Севастополь» і «Таврія» мають дограти сезон на Україні - Суркіс

Политические статьиЛише професійний підхід до політичних процесів допоможе врятувати Україну!

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk