Лідер Спільної справи Данилюк залишив Україну

3 февраля 2014
2627 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3517.jpg

Лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк залишив Україну, оскільки переконаний, що готувалося його затримання.

"На жаль, Майдан не є безпечним місцем. Контрреволюційна п'ята колона від гальмування революції перейшла до її придушення. Під прикриттям масок та окремих опозиціонерів на Майдан просочилися представники режимоохоронних органів", - написав Данилюк на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Питання мого затримання з подальшим скеруванням в СІЗО чи катівні мало вирішитися протягом декількох годин", - додав він.

Данилюк написав, що інкогніто залишив центр Києва і "після кількох діб скритного переміщення вночі пішки перейшов кордон".

"Сьогодні нарешті добрався Лондона. Доведеться координувати у вигнанні", - додав він.

Як повідомлялося, активісти громадського руху Спільна справа захопили будівлі Міністерства юстиції України та Міністерства аграрної політики та продовольства, а також Міненерговугілля.

Разом з тим, 29 січня в будівлі Мінагропроду відбулися сутички між активістами Спільної справи та представниками ВО Свобода. Свободівці заявили, що звільняють будівлю міністерства від "провокаторів" за дорученням Ради Майдану.

Підсумком протистояння стала домовленість, згідно з якою активісти Спільної справи залишили будівлю міністерства і перебазуватися в Український дім.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети