Лідер Спільної справи Данилюк залишив Україну

3 февраля 2014
1780 просмотров Голосов: 0 Автор:agresor
article3517.jpg

Лідер громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк залишив Україну, оскільки переконаний, що готувалося його затримання.

"На жаль, Майдан не є безпечним місцем. Контрреволюційна п'ята колона від гальмування революції перейшла до її придушення. Під прикриттям масок та окремих опозиціонерів на Майдан просочилися представники режимоохоронних органів", - написав Данилюк на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Питання мого затримання з подальшим скеруванням в СІЗО чи катівні мало вирішитися протягом декількох годин", - додав він.

Данилюк написав, що інкогніто залишив центр Києва і "після кількох діб скритного переміщення вночі пішки перейшов кордон".

"Сьогодні нарешті добрався Лондона. Доведеться координувати у вигнанні", - додав він.

Як повідомлялося, активісти громадського руху Спільна справа захопили будівлі Міністерства юстиції України та Міністерства аграрної політики та продовольства, а також Міненерговугілля.

Разом з тим, 29 січня в будівлі Мінагропроду відбулися сутички між активістами Спільної справи та представниками ВО Свобода. Свободівці заявили, що звільняють будівлю міністерства від "провокаторів" за дорученням Ради Майдану.

Підсумком протистояння стала домовленість, згідно з якою активісти Спільної справи залишили будівлю міністерства і перебазуватися в Український дім.

Похожие статьи:

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети