Львівські активісти закликають сформувати автоколону для виїзду до Києва

18 января 2014
3810 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3038.jpg

На сторінці львівського Євромайдану в соціальній мережі Facebook з'явилося повідомлення про відновлення роботи центру відправки людей у Київ на Євромайдан.

"Львівський центр відправки людей на Євромайдан у Київ знову запрацював! Нове місце - Віденська кав'ярня на проспекті Свободи (поруч зі сценою львівського Євромайдану), бічний вхід", - йдеться в повідомленні.

Громадська ініціатива Без слів - до справи! закликає праві організації та громадян України сформувати загальну автоколону для виїзду на Київ. Перед виїздом планують провести народні збори для вироблення чітких дій. Організатори запрошують приєднатися членів громадських організацій, колишніх військових, спортсменів, медиків і духовенство.

Ініціатори нагадують, що згідно з Конституцією єдиним джерелом влади є народ, і ніхто не може узурпувати державну владу.

Верховна Рада 16 січня ухвалила держбюджет України на 2014 рік, а також ряд резонансних законів. Зокрема, закон, який дозволяє проводити заочне кримінальне провадження; закон, що забороняє застосування маскування учасниками масових акцій, закон, відповідно до якого для покупки SIM-карти українці повинні будутьукладати відповідний договір з оператором.

Також депутати проголосували за персоніфіковані квитки на футбольні матчі, вирішили ввести кримінальну відповідальність за заперечення злочинів фашизму і за наклеп. Рада також змінила процедуру притягнення депутатів до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, в п'ятницю ввечері президент України Віктор Янукович підписав десять законів, прийнятих депутатами.

Похожие статьи:

Новости ОбществаУ Львові відбувся парад касок, масок і друшляків

Новости в миреЛьвів один із претендентів на проведення зимової Олімпіали 2022

Новости ПолитикиЛьвівський окружний адмінсуд скасував 42 рішення місцевих рад щодо ситуації в країні

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk