Міліція відкрила кримінальні провадження за спроби захопити Рівненську та Чернівецьку ОДА

24 января 2014
3284 просмотра Голосов: 0 Автор:
article3261.jpg

Міліція відкрила кримінальні провадження за спроби захоплення будівель Рівненської таЧернівецької обласних адміністрацій, повідомляє МВС України в п'ятницю, 24 січня.


Зокрема, за фактом спроби захоплення в п'ятницю будівлі Рівненської обласної державної адміністрації зареєстровано кримінальне провадження з попередньоюправовою кваліфікацією правопорушення за статтею «захоплення державних абогромадських будівель чи споруд».

Крім того, за фактом спроби захоплення будівлі Чернівецької обласної державноїадміністрації зареєстровано кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених статтями «організація масових заворушень» і «захоплення державних або громадських будівель чи споруд».

За даними правоохоронців, у п'ятницю вранці почався мітинг перед Чернівецькою облдержадміністрацією, який переріс у спробу захоплення будівлі. Міліція повідомляє, що радикально налаштовані молоді люди використовували травматичну та пневматичну зброю, кастети, сльозогінний газ, піротехнічні засоби, димові шашки та молотки, забирають щити і зривають головні убори з працівників міліції. Правоохоронці стримують натиск натовпу тільки з використанням щитів. «Лише в окремих випадках, у відповідь на протиправні дії, міліціонери застосовують сльозогінний газ у балонах», - йдеться в повідомленні.

Одному з правоохоронців були нанесені тілесні ушкодження металевою трубою, зараз він знаходиться в лікарні. Серед мітингувальників постраждалих немає, інформує міліція.

Заворушення в центрі Києва розпочалися 19 січня, коли радикально налаштованімітингувальники пішли на зіткнення з правоохоронцями, які не пускають людей в урядовий квартал. Заворушення вже поширилися регіонами країни, де люди захоплюютьадміністративні будівлі властей. В результаті цих подій, за даними ЗМІ, загинули шестеро людей, разом з тим міліція підтвердила загибель двох людей внаслідоквогнепальних поранень. Також постраждали сотні людей з обох сторін.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУ Чернівцях активісти знімають облогу ОДА й розбирають барикади

Новости о ЗдоровьеШколы Черновцов сегодня закрыли на карантин

Новости УкраиныВ черновицкой области опять "чупакабра"

Новости УкраиныРівненська міліція перейшла на бік мітингувальників - Штурхецький

РелизыЛучший для жизни украинский город - Черновцы

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk