Мінюст визнав УНА-УНСО посібниками фашистів

3 июля 2015
4917 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9478.jpg

Міністерство юстиціїї відмовило в реєстрації партії УНА-УНСО, мотивувавши це тим, що організація воювала на боці Німеччини.

Міністерство юстиції офіційно визнало, що члени української націоналістичної організації УНА-УНСО під час Великої Вітчизняної Війни воювали на боці фашистської Німеччини. Про це повідомив нинішній керівник УНА-УНСО Костянтин Вінницький.

За його словами, Мін'юст відмовився реєструвати політичну партію УНА УНСО ,, мотивувавши відмову в реєстрації тим, що представники УНА-УНСО «воювали на боці фашистів в 1942 році».

Вінницький також повідомив, що організація, через депутатів Верховної Ради, прізвища яких він відмовився назвати, передала листа міністру юстиції Павлу Петренко з проханням врегулювати дане питання або ж офіційно мотивувати відмову.

У разі подальшої відмови реєструвати організацію як політичну партію, УНА-УНСО має намір організувати акції протесту та мітинги.

Нагадаємо, 22 травня минулого року Укрдержреєстр перейменував партію УНА-УНСО в партію Правий сектор, лідером якої є Дмитро Ярош. Однак 7 квітня 2015 УНА-УНСО вирішила відновити самостійну політичну діяльність і обрала головою Костянтина Фуштея.

Похожие статьи:

Политические статьиАнгела Меркель: Оружие не давать, автономию не разрешать

Новости ПолитикиВіктор Янукович відмовився піти у відставку

Новости в миреРосія оголосила лідера «Правого сектора» в міжнародний розшук

ПроисшествияКМДА вночі намагалися захопити "Вікінги"

ОбществоКонцлагерь Освенцим освобождали украинцы(МИД Польши).

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети