Маріуполя нема? А Президент Є?

26 января 2015
2681 просмотр Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6898.jpg

За всією штовханиною останніх днів повз увагу суспільства, як не дивно, пройшла кардинальна зміна політики вищого керівництва України.


Політика «умиротворення» агресора ретельно і довго плекана паном Порошенка і європейськи орієнтованої частини політикуму наказала довго жити. Останнім сплеском цієї політики була операція з деблокування і «порятунку» підрозділів захищаючих донецький аеропорт. Мета була одна — вивести підрозділи і оголосити, що «захищати там нічого, все розбито і підірвано».

Але контратака українських військ виявилася напрочуд успішною і тоді на місце дії терміново були кинуті пан Муженко і Пушняков.

Контрнаступ було зупинено, війська відведені, обіс… шись, Захарченко повернувся з Макіївки. Але будучи бездарними тактиками ні Муженко, ні Пушняков не оцінили ситуації, що склалася (у них був чіткий наказ), залишили українські підрозділи без артилерійської підтримки. Результат ви знаєте — ганебна поразка і полон частини кіборгів і комбата, який усвідомив ситуацію і відчайдушно кинувся рятувати своїх.

Складно сказати, як це відбувалося, але розмова була з Турчиновим тет-а-тет години три. Результат простий. Оголошено про повернення генерал-полковника Воробйова, звільненого Януковичем у 2012 році, без пояснення причин. (тоді Янукович міняв всю військову верхівку підбираючи лояльних його проросійським курсом.) План очевидно простий — Воробйов був і першим замом нач. ГШ і Коммандо- сухопутними військами (зайва посада). Очевидно планується об'єднати це все в одному і тихо прибрати Муженко і Пушнякова.

Сьогодні Яценюк збирає нараду щодо ситуації в країні, а з екранів народ інформує Турчинов. Фактично — це демонстрація переходу влади під контроль проамериканських сил і прихильників «жорсткої лінії поведінки» у відносинах з Росією.

А Порошенко де? Петя короля Абдаллу ховає…

ukrop-ua.net

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКак вести переговорный процесс по Донбассу? Мировая общественность прозрела - СМИ

Новости ПолитикиОппозиция признала, что досрочные выборы в Украине невозможны

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети