МВС пояснило, за яких обставини міліція може застосовувати вогнепальну зброю

22 января 2014
2859 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3174.jpg

МВС України заявляє, що правоохоронці матимуть підстави застосовувати вогнепальну зброю у разі, якщо підтвердяться факти застосування такої зброї учасниками масових акцій. Міністерство запевняє, що співробітники органів внутрішніх справ завжди несуть службу з охорони громадського порядку без вогнепальної зброї, у тому числі - зараз у центрі Києва.

"Проте в разі підтвердження фактів застосування вогнепальної зброї учасниками масових акцій правоохоронці матимуть підстави застосувати вогнепальну зброю на підставі статті 15 (застосування вогнепальної зброї) та статті 151 (гарантії особистої безпеки озброєного працівника міліції) закону України Про міліцію", - йдеться в повідомленні МВС.

Міністерство внутрішніх справ також звертається до киян та гостей міста з проханням не піддаватися на провокаційні заклики і утриматися від відвідування Європейській площі і вулиці Грушевського, оскільки ймовірність травмування залишається високою. "У зв'язку з останніми подіями, що відбуваються в центрі Києва, залишається високою ймовірність отримання тілесних ушкоджень від агресивно налаштованих учасників масових заворушень", - йдеться у повідомленні.

Протести почалися в Україні в листопаді, коли уряд оприлюднив рішення призупинити підготовку до підписання асоціації з ЄС. У дещо інший характер протести переросли в минулу неділю після того, як Рада ухвалила низку важливих для суспільства законів, які, на думку опозиції, обмежують права і свободи людей. Ці закони викликали обурення мітингувальників прихильників Євромайдану, люди пішли на сутички з міліцією, які спостерігаються останні кілька днів. У результаті заворушень постраждали десятки людей з обох сторін.

У середу стало відомо про загибель двох учасників мітингів, міліція з'ясовує причини та обставини. За даними ЗМІ, один з активістів загинув в результаті падіння з колони біля стадіону, другий міг загинути або від вибуху, або в результаті стрілянини.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМВС України розкрило план підкупу військових опозиціонерами

Новости УкраиныУ МВС розповіли про вбивства на Грушевського і назвали версії

Новости УкраиныМВС перейшло на бік народу

Новости КиеваРаду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

Новости УкраиныМВД проверяет информацию о том, что к убийству активиста из Беларуси причастна женщина

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk