МВС просить магазини призупинити продаж зброї - Асоціація власників вогнепальної зброї

23 января 2014
3530 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3217.jpg

У середу Генеральна прокуратура України підтвердила смерть двох людей в зіткненнях у центрі Києва. МВС відкрило за фактом їхньої загибелі кримінальні провадження за статтею Навмисне вбивство.


«У мережі магазинів або одного магазину є свій куратор, який звертається до власника і просить зараз зупинити продаж спочатку газових балончиків, а на сьогодні вже й вогнепальної зброї», - сказав Учайкін на прес-конференції в четвер.

Також він зазначив, що під час протистоянь радикально налаштованих громадян з правоохоронцями в Києві в магазинах не було помічено черг за купівлею вогнепальної зброї та інших засобів захисту.

«Хто хотів зброю, той купив її давно, а кого не цікавить думка МВС - піде на чорний ринок і йому не цікаво - закритий чи офіційний збройовий магазин», - сказав глава асоціації власників зброї.

З 19 січня в центрі Києва на вулиці Грушевського тривають зіткнення мітингувальників із правоохоронцями. Постраждали сотні людей з обох сторін. Паралельно акції протесту відбуваються в інших регіонах України.

Похожие статьи:

Новости в миреВ Боснии и Герцеговине в столкновениях пострадали сотни людей

Новости УкраиныНа вулиці Інститутській вночі встановили бетонні огорожі

Новости УкраиныРегіонал Рудьковський пропонує ліквідувати Беркут

Новости УкраиныСЕС попереджає про шкоду від продуктів горіння автопокришок

Новости КиеваПостріли в голову і переломи: поранено сімох правоохоронців і десятьох мітингувальників

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk