МВС спростовує повідомлення про звільнення тернопільських бійців Беркута

27 января 2014
2697 просмотров Голосов: 0 Автор:
article3333.jpg

МВС спростовує інформацію ЗМІ про звільнення бійців тернопільського спецпідрозділу Беркут.

«На окремих інтернет-сайтах з'явилася інформація про те, що кілька працівників тернопільського спецпідрозділу Беркут написали рапорти на звільнення. Насправді жодного рапорту про звільнення бійців спецпідрозділу ні командир роти міліції швидкого реагування, ані управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області не отримували», - йдеться в повідомленні обласного управління міліції в понеділок, 27 січня.

Мітинги прихильників євроінтеграції України почалися в листопаді минулого року, коли уряд оголосив про рішення призупинити підготовку до підписання асоціації з ЄС. У січні мітинги переросли у заворушення в центрі Києва, які перекинулися в регіони - там люди захоплюють обласні адміністрації. У результаті заворушень вже постраждали сотні людей з боку правоохоронців, і мітингувальників, є кілька жертв.

Влада та опозиція пішли на переговори, президент Віктор Янукович запропонував лідеру опозиційної фракції Батьківщина Арсенію Яценюку очолити Кабмін. Правляча Партія регіонів заявила, що відправить уряд Миколи Азарова у відставку, якщо Яценюк прийме пропозицію.

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа Тернопольщине обострились экологические проблемы

Новости УкраиныВ Украине снова появились титушки

Новости УкраиныТернополь охватил свиной грипп

Новости ПреступностиУ Херсоні вибухнули боєприпаси бійців Збруча

Новости УкраиныТернопільська та Івано-Франківська облради вирішили заборонити діяльність КПУ і ПР на території областей

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk