Ніяких референдумів і ХНР не буде

12 августа 2014
2838 просмотров Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5391.jpg

Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявляє, що жодних референдумів та оголошення будь-яких республік в Харкові є неможливим, а чутки про це є виключно провокацією.

Про це йдеться у його зверненні поширеному 12 серпня прес-службою Харківської міської ради.

«Я знаю, що в місті діють сили, зацікавлені „розгойдати“ ситуацію, вони використовують брудні прийоми та „кишенькові“ ЗМІ, повідомляючи, що до 23 серпня в місті нібито готується референдум і тут буде оголошена так звана ХНР», — зазначив він.

«Відповідально заявляю: поки я керую Харковом, ніяких референдумів і ХНР в нашому рідному місті не буде. Як і не буде проголошення ніяких інших геополітичних новоутворень», — зазначив він.

«Всі спроби повторити у нас Слов'янськ або Луганськ міська влада припинить швидко і жорстко. Прошу цих людей запам'ятати — Харків був, є і буде частиною єдиної і неподільної України», — наголосив Кернес.

Він зазначив, що 23 серпня відзначатиметься День міста та День визволення Харкова (також у цей день святкується День прапора України — Ред.).

«Якщо знайдеться хтось, хто вирішить зіпсувати його харків'янам, хтось, хто побажає влаштувати в Харкові провокації, нехай знають — городяни їм цього не пробачать. І не забудуть», — попередив він.

«Псевдореферендуми і інші подібні дії принесли жителям Донбасу та Луганської області тільки війну, руйнування і горе. Вірю, що наші люди проявлять властиві їм спокій і мудрість, не піддадуться на провокації і зроблять все, щоб зберегти спокій і мир», — додав Кернес.
Нагадаємо, у деяких частинах Донецької й Луганської областей, які контрольовані озброєні проросійські сепаратистами з угруповань «ДНР» й «ЛНРа», у травні намагалися провести незаконні «референдуми» щодо «незалежності» цих територій.

Похожие статьи:

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Политические статьиВ Харкові хочуть зробити "ХНР"

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

Новости УкраиныЛуганские сепаратисты объявили результаты "референдума"

Новости ПолитикиПарламент Криму проголосував за референдум і відставку уряду

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети