Ніяких референдумів і ХНР не буде

12 августа 2014
3201 просмотр Голосов: 0 Автор:Dreamy
article5391.jpg

Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявляє, що жодних референдумів та оголошення будь-яких республік в Харкові є неможливим, а чутки про це є виключно провокацією.

Про це йдеться у його зверненні поширеному 12 серпня прес-службою Харківської міської ради.

«Я знаю, що в місті діють сили, зацікавлені „розгойдати“ ситуацію, вони використовують брудні прийоми та „кишенькові“ ЗМІ, повідомляючи, що до 23 серпня в місті нібито готується референдум і тут буде оголошена так звана ХНР», — зазначив він.

«Відповідально заявляю: поки я керую Харковом, ніяких референдумів і ХНР в нашому рідному місті не буде. Як і не буде проголошення ніяких інших геополітичних новоутворень», — зазначив він.

«Всі спроби повторити у нас Слов'янськ або Луганськ міська влада припинить швидко і жорстко. Прошу цих людей запам'ятати — Харків був, є і буде частиною єдиної і неподільної України», — наголосив Кернес.

Він зазначив, що 23 серпня відзначатиметься День міста та День визволення Харкова (також у цей день святкується День прапора України — Ред.).

«Якщо знайдеться хтось, хто вирішить зіпсувати його харків'янам, хтось, хто побажає влаштувати в Харкові провокації, нехай знають — городяни їм цього не пробачать. І не забудуть», — попередив він.

«Псевдореферендуми і інші подібні дії принесли жителям Донбасу та Луганської області тільки війну, руйнування і горе. Вірю, що наші люди проявлять властиві їм спокій і мудрість, не піддадуться на провокації і зроблять все, щоб зберегти спокій і мир», — додав Кернес.
Нагадаємо, у деяких частинах Донецької й Луганської областей, які контрольовані озброєні проросійські сепаратистами з угруповань «ДНР» й «ЛНРа», у травні намагалися провести незаконні «референдуми» щодо «незалежності» цих територій.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПарламент Криму проголосував за референдум і відставку уряду

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Новости УкраиныЛуганские сепаратисты объявили результаты "референдума"

Политические статьиВ Харкові хочуть зробити "ХНР"

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk