На мітингу в Севастополі без єдиного українського прапора вибрали нового мера, громадянина РФ

23 февраля 2014
4331 просмотр Голосов: 1 Автор:Евген Скил
article3920.jpg

На центральній площі Севастополя у ході «мітингу народної волі» сьогодні, в неділю, що зібрав 20 тисяч людей, було прийнято постанову обрати міським головою громадянина Росії, власника групи «Таврида Електрик» Олексія Чалого.

Чалий заявив, що його призначення нагадує йому призначення генералів радянської армії в 1942 році і пообіцяв вирішити всі проблеми Севастополя.

Перед початком мітингу міськрада Севастополя не створила виконком, а лише прийняла рішення про проведення референдуму з питання про формування виконкому. У відповідь на це городяни блокували міськраду і не хотіли випускати депутатів на вулицю.

На мітингу не було жодного українського прапора — тільки російські триколори, Андріївські прапори, символіка КПУ і один прапор Республіки Білорусь. Учасники мітингу тримали транспаранти з гаслами «Путін — наш президент», «Росія, ми кинуті, візьми нас назад!».

Згодом з трибуни виступив голова Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, який закликав громадян зберігати спокій, не піддаватися на провокації і зберігати єдність з Україною. Мітингувальники зустріли його словами обуренням.

Після цього мітинг проголосував за відмову перераховувати податки в Київ і за перепідпорядкування міліції міській владі.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВ Севастополе от взрывов свето-шумовых гранат пострадали украинские офицеры, - Минобороны

Новости УкраиныРоссийские военные захватили украинское оружие и полностью контролируют Крым

ПроисшествияВ Евпатории российские военные пытаются захватить зенитно-ракетные части ВСУ - источник

Новости УкраиныКозаки приготувалися брати владу в Севастополі

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk